Wyniki przesłuchań konkursowych w ramach XI Międzynarodowego Festiwalu Saksofonowego – Przeworsk 2014

Kategoria I

Lp.

Nazwisko i imię

Szkoła

Średnia punktów

Miejsce

1.

OLIWA Marcel PSM Strzyżów

23,00

I

2.

ZAJĄC Mateusz PSM Wodzisław Śl.

22,80

II

3.

ROSS Wiktoria ZSM Krosno

22,60

III

4.

OKOŃ Anastazja PSM Biłgoraj

19,20

wyróżnienie

5.

SAJDAK Kacper ZSM Krosno

19,20

wyróżnienie

6.

MARCINIAK Marcin PSM Zgorzelec

19,00

wyróżnienie

7.

LEŚ Bartłomiej PSM Jaworzno

18,80

wyróżnienie

8.

SMYCZ Jakub PSM Przeworsk

18,40

wyróżnienie

9.

LOSKA Maksymilian PSM Jaworzno

18,20

wyróżnienie

Kategoria II

Lp.

Nazwisko i imię

Szkoła

Średnia punktów

Miejsce

1.

ZOWADA Szymon PSM Żywiec

22,80

I

2.

ZDEBSKI Mikołaj SM Trzciana

21,80

II

3.

LIZAK Szymon PSM Leżajsk

21,40

III

4.

MATYJA Mikołaj PSM Chrzanów

21,40

III

5.

LITAROWICZ Jakub SM Rymanów

20,80

wyróżnienie

6.

POŁEĆ Bartłomiej PSM Przeworsk

20,20

wyróżnienie

7.

BECLA Wiktoria PSM Przeworsk

20,20

wyróżnienie

8.

SOKOLEŃKO Marcin PSM Tomaszów Lub.

19,80

wyróżnienie

9.

DRABIK Bartłomiej PSM Tomaszów Lub.

19,20

wyróżnienie

Kategoria III

Lp.

Nazwisko i imię

Szkoła

Średnia punktów

Miejsce

1.

KOZYRA Łukasz SM Łącko

21,20

II

2.

WIĘCŁAWEK Mateusz SM Łącko

20,60

III

3.

GOŁĘBIOWSKA Julia PSM Bolesławiec

20,20

III

4.

OMIATACZ Mikołaj PSM Bolesławiec

20,00

III

5.

SZYMAŃSKI Adrian PSM Dębica

19,80

wyróżnienie

6.

STRYCZEK Joanna PSM Dębica

19,40

wyróżnienie

7.

KUBRAK Kornelia PSM Przeworsk

19,20

wyróżnienie

Kategoria IV

Lp.

Nazwisko i imię

Szkoła

Średnia punktów

Miejsce

1.

RZĄŻEWSKI Oskar ZPSM nr 4 Warszawa

23,20

I

2.

SOŁTYSIK Justyna SSM Żywiec

22,80

II

3.

PAW Paweł POSM Katowice

22,00

III

4.

RYCHTA Radosław ZPSM nr 4 Warszawa

21,80

III

5.

DENKIEWICZ Karol ZPSM nr 4 Warszawa

21,60

III

6.

KOSIOR Beniamin ZSM Krosno

20,50

wyróżnienie

7.

WARZECHA Mateusz POSM Katowice

20,40

wyróżnienie

Kategoria V

Lp.

Nazwisko i imię

Szkoła

Średnia punktów

Miejsce

1.

DYCZKO Łukasz POSM Katowice

24,20

I

2.

MŁYNARSKA Paulina SSM Żywiec

22,40

II

3.

PUDEŁKO Piotr POSM Katowice

20,20

III

Kategoria VI

Lp.

Nazwisko i imię

Szkoła

Średnia punktów

Miejsce

1.

Kwartet saksofonowy PSM Gorlice

23,00

I

2.

Kwartet saksofonowy PSM Tomaszów Lub.

22,00

II

3.

Kwartet saksofonowy PSM Leżajsk

21,00

III

4.

Kwartet saksofonowy PSM Przeworsk

20,00

wyróżnienie

 

Kategoria VII

Lp.

Nazwisko i imię

Szkoła

Średnia punktów

Miejsce

1.

Kwartet saksofonowy POSM Katowice

23,00

I

2.

KORSAX TRIO ZPSM nr 4 Warszawa

21,60

II

3.

Kwartet saksofonowy SSM Żywiec

19,40

Wyróżnienie

 

Archiwum






Zakup instrumentów dla
PSM I st. w Przeworsku
z dofinansowania MKiDN

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Więcej informacji na stronach: MKiDN oraz CEA