Wyniki IX Ogólnopolskiego Festiwalu Saksofonowego Przeworsk 2010

Kategoria I

L.p.

Imię i nazwisko

Nazwa szkoły

Liczba

punktów

Miejsce

1. Aniela Sereda OSM I st. w Krośnie 23,25 I
2. Radosław Rychta

Joanna Siwiło

PSM I st. im. W. Lutosławskiego

w Wołominie

PSM I st. im. K. Szymanowskiego w Zamościu

20,00

20,00

III

III

3. Michał Stącel

Lidia Bakun

PSM I st. im. M. Karłowicza w Przeworsku

PSM I st. im. J. Garści w Chrzanowie

19,75

18,50

Wyr. I st.

Wyr. II st.

Kategoria II


L.p.

Imię i nazwisko

Nazwa szkoły

Liczba

punktów

Miejsce

1. Łukasz Dyczko PSM I st. im. I. J. Paderewskiego w Gorlicach 23,25 I
2. Paulina Młynarska PSM I st. w Żywcu 20,75 III
3. Klaudia Tarsa

Hubert Kornafel

Przemysław Partyka

PSM I st. im. I. J. Paderewskiego w Gorlicach

PSM I st. im. M. Karłowicza w Przeworsku

PSM I st. w Leżajsku

18,25

18,00

18,00

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

Kategoria III

L.p.

Imię i nazwisko

Nazwa szkoły

Liczba

punktów

Miejsce

1. Jakub Muras POSM II st. im. K. Szymanowskiego
w Katowicach
21,00 II
2. Krzysztof Koszowski POSM II st. im. K. Szymanowskiego
w Katowicach
20,50 III
3. Piotr Krajewski

Antoni Sczesny

PSM II st. w Białymstoku

POSM I i II st. im. S. Moniuszki w Bielsku-Białej

18,00

18,00

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Kategoria IV

Lp.

Imię i nazwisko

Nazwa szkoły

Liczba

punktów

Miejsce

1. Szymon Zawodny POSM II st. im. K. Szymanowskiego w Katowicach 23,25 I
2. Paweł Szewczyk PSM I i II st. im. S. Moniuszki w Grudziądzu 21,75 II
3. Grzegorz Bil

Kamil Kłosowski

OSM I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie

OSM I i II st. w Białymstoku

20,00

20,00

III

III

4. Paweł Stankiewicz PSM I i II st. im. S. Moniuszki w Grudziądzu 19,50 Wyr. I st.
5. Adrian Sadowy

Adrian Szajna

Patryk Ćwikliński

PSM II st. w Białymstoku

ZSM im. I. J. Paderewskiego w Krośnie

ZSM im. M. J. Żebrowskiego w Częstochowie

19,00

18,75

18,75

Wyr. II st.

Wyr. II st.

Wyr. II st.

Kategoria V

Lp.

Nazwa zespołu

Nazwa szkoły

Liczba

punktów

Miejsce

1. Kwartet Saksofonowy

Kwartet Saksofonowy

Trio „Mazowsze”

PSM I st. w Leżajsku

PSM I st. w Tomaszowie Lubelskim

ZSM Nr 74 – OSM I st. w Warszawie

19,75

19,50

19,25

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Kategoria VI

Lp.

Nazwa zespołu

Nazwa szkoły

Liczba

punktów

Miejsce

1. 2nd Saxophone Quartet POSM II st. im. K. Szymanowskiego

w Katowicach

23,00 I
2. Kwartet Saksofonowy PSM II st. w Białymstoku 21,00 III
3. Kwartet Saksofonowy

Kwartet Saksofonowy

ZSM im. M. J. Żebrowskiego

w Częstochowie

POSM I i II st. w Bielsku-Białej

19,00

18,75

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Archiwum






Zakup instrumentów dla
PSM I st. w Przeworsku
z dofinansowania MKiDN

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Więcej informacji na stronach: MKiDN oraz CEA