Osiągnięcia

imię i nazwisko ucznia / zespół – Udział w konkursie / przesłuchaniu
(nauczyciel prowadzący)

Osiągnięcia 2015/2016

Nela Nadłonek – fortepian, II miejsce kat I w konkursie „Od klasyki do rozrywki” Przemyśl 21.05.2016
(Grażyna Zajączkowska)

Ignacy Magoń – fortepian, II miejsce w kat. II w konkursie „Od klasyki do rozrywki” Przemyśl 21.05.2016
(Grażyna Zajączkowska)

Duet Emilia Piejko i Ignacy Magoń – fortepian, III miejsce w XVII międzynarodowym konkursie „Moje inspiracje muzyczne 2016” w Nałęczowie oraz udział w koncercie 7 czerwca 2016 w Pałacu Małachowskich w Nałęczowie 7.06.2016r
(Grażyna Zajączkowska)

Kamil Piróg i Julian Słoma – II miejsce, II Makroregionalny Konkurs Zespołów Instrumentów Perkusyjnych I i II stopnia w Tomaszowie Lubelskim 20.05.2016
(Grzegorz Haśko)

Jakub Smycz – saksofon, III m-ce w kat. I – IX Ogólnopolski Festiwal Muzyki Dawnej w Leżajsku 18-20.05.2016r.
(Wiesław Wojtas)

Bartłomiej Połeć – saksofon wyróżnienie w kat. II – IX Ogólnopolski Festiwal Muzyki Dawnej w Leżajsku 18-20.05.2016r.
(Wiesław Wojtas)

Zespół fletów barokowych – wyróżnienie, Ogólnopolski Festiwal Muzyki Dawnej, PSM Leżajsk,18-20 V-2016
(Magdalena Siwa-Kujawa)

Natalia Florek – akordeon, II miejsce – Tarnobrzeski Konkurs Akordeonowy 17.05.2016
(Ryszard Konieczny)

Chór szkolny – Brązowe Pasmo – Regionalne Prezentacje Chórów Szkół Muzycznych I i II st. Łancut 14.05.2016
(Beata Drabik-Sowa)

Bartłomiej Połeć – saksofon, srebrny laureat – I Podkarpacki Konkurs Instrumentów Dętych Drewnianych w Kamieniu 11-12.05.2016r.
(Wiesław Wojtas)

Katarzyna Sławińska – saksofon, srebrny laureat – I Podkarpacki Konkurs Instrumentów Dętych Drewnianych w Kamieniu 11-12.05.2016r.
(Wiesław Wojtas)

Wiktoria Becla – saksofon, złoty laureat – I Podkarpacki Konkurs Instrumentów Dętych Drewnianych w Kamieniu 11-12.05.2016r.
(Wiesław Wojtas)

Martyna Szczepańska, flet – 1 miejsce, Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Dętych, PSM I i II st. Biała Podlaska, 28.04.2016
(Magdalena Siwa-Kujawa)

Natalia Florek –akordeon, wyróżnienie – VI przegląd szkół w Jarosławiu, 24.04.2016
(Ryszard Konieczny)

Faustyna Batycka – fortepian, wyróżnienie II stopnia, Przegląd Szkół Muzycznych w Jarosławiu – 24.04.2016
(Agnieszka Paluch)

Kinga Chwasta – skrzypce, wyróżnienie II st. VI Przegląd Szkól Muzycznych w Jarosławiu 24 kwietnia 2016 r.
(Trojak Elżbieta)

Kajetan Kosior- trąbka, wyróżnienie III stopnia w VI Przeglądzie Szkół Muzycznych w Jarosławiu 24.04.2016
(Maciej Wąsacz)

Emilia Piejko i Ignacy Magoń – fortepian, III wyróżnienie I st. Przegląd szkół muzycznych w Jarosławiu 24. 04. 2016
(Grażyna Zajączkowska)

Wiktoria Becla –saksofon, wyróżnienie I stopnia – VI Przegląd Szkół Muzycznych w Jarosławiu 24.04.2016r.
(Wiesław Wojtas)

Jakub Smycz – saksofon, wyróżnienie I stopnia – VI Przegląd Szkół Muzycznych w Jarosławiu 24.04.2016r.
(Wiesław Wojtas)

Martyna Szczepańska, flet, wyróżnienie, Ogólnopolski Festiwal Instrumentów Dętych „Jupiter”, Kraków – 23.04.2016
(Magdalena Siwa-Kujawa)

uczennice kl. III, wyróżnienie II stopnia, przegląd zespołów rytmicznych w Strzyżowie, 22 kwietnia 2016 r
(Ewa Religa)

Faustyna Batycka – fortepian, wyróżnienie I stopnia Makroregionalny Konkurs Pianistyczny w Kolbuszowej 19 IV-2016
(Agnieszka Paluch)

Wiktoria Chlebuś – fortepian -wyróżnienie I stopnia -Wiosenne spotkania muzyczne w Kolbuszowej 19.04. 2016r
(Jacek Pacześniak)

Jakub Smycz – saksofon, specjalne wyróżnienie – V Ogólnopolski Konkurs Zespołów Jazzowych i Rozrywkowych „School Jazz” w Lubaczowie 13 – 15.04.2016r.
(Wiesław Wojtas)

Duet „WikBar” Wiktoria Becla i Bartłomiej Połeć – saksofon, specjalne wyróżnienie – V Ogólnopolski Konkurs Zespołów Jazzowych i Rozrywkowych „School Jazz” w Lubaczowie 13 – 15.04.2016r.
(Wiesław Wojtas)

Katarzyna Połeć i Faustyna Morzywałek – wyróżnienie I st. V Ogólnopolski Konkurs Duetów Fortepianowych ” Grajmy Razem” w Zamościu 18.03.2016r.
(Ewa Czarnecka)

Kajetan Kosior – trąbka, III nagroda w Makroregionalnym Konkursie Instrumentów Dętych w Biłgoraju 15.03.2016
(Maciej Wąsacz)

Martyna Szczepańska, flet, I miejsce, Makroregionalny Konkurs Instrumentów Dętych, PSM Biłgoraj, 15.03.2016r
(Magdalena Siwa-Kujawa)

Martyna Szczepańska – III miejsce, XXII Regionalny Konkurs Wiedzy Teoretycznej w Przeworsku, 10.03.2016
(Beata Drabik-Sowa)

Kamil Piróg i Julian Słoma – ocena bardzo dobra, przesłuchania zespołów perkusyjnych CEA, Katowice luty 2016
(Grzegorz Hasko)

Karol Frankowski – gitara, nagroda II st. Festiwal Młodych Gitarzystów w Kolbuszowej, 17.12.2015
(Wiesław Mazurek)

Mikołaj Bukowiński – puzon, wyróżnienie I st. X Regionalny Festiwal Instrumentów Dętych Blaszanych, Kolbuszowa 11.12.2015
(Tadeusz Kościk)

Kajetan Kosior – trąbka, III nagroda w Regionalnym Konkursie Instrumentów Dętych Blaszanych w Kolbuszowej 11.12.2015
(Maciej Wąsacz)

Aleksandra Tworek i Jakub Całka – ocena bardzo dobra przesłuchania duetów fortepianowych CEA – 10.12.2015r
(Jakub Międlar)

duet fortepianowy Katarzyna Połeć, Faustyna Morzywałek – ocena bardzo dobry, przesłuchania CEA duetów fortepianowych ZSM nr 2 w Rzeszowie 10.12.2015r.
(Ewa Czarnecka)

Zespół fletów barokowych, punktacja 22,00/25 pkt Przesłuchania CEA, PSM Tarnobrzeg, 8 XII 2016
(Magdalena Siwa-Kujawa) – nagroda indywidualna CEA dla nauczyciela za przygotowanie zespołu

Kwartet Saksofonowy – ocena bardzo dobra, przesłuchania zespołów CEA w Tarnobrzegu 08.12.2015r.
(Wiesław Wojtas)

trio klarnetowe w składzie: Aleksandra Karaś, Szymon Tworek, Kamil Czech – nagroda specjalna – Przeworski Konkurs Klarnetowy w PSM I st. w Przeworsku 7.12.2015 r.
(Michał Bemben)

duet klarnetowo-wiolonczelowy w składzie: Mateusz Kochmański i Weronika Komenda – wyróżnienie, Przeworski Konkurs Klarnetowy w PSM I st. w Przeworsku 7.12.2015 r.
(Michał Bemben)

Szymon Tworek – klarnet – wyróżnienie, Przeworski Konkurs Klarnetowy w PSM I st. w Przeworsku 7.12.2015 r.
(Michał Bemben)

Aleksandra Karaś klarnet – wyróżnienie, Przeworski Konkurs Klarnetowy w PSM I st. w Przeworsku 7.12.2015 r.
(Michał Bemben)

duet fortepianowy Katarzyna Połeć i Faustyna Morzywałek – wyróżnienie II st. II Leżajski Konkurs Kultury Muzycznej 04.12.2015r.
(Ewa Czarnecka)

Osiągnięcia 2014/2015

Zofia Kozak – wiolonczela – Nagroda Specjalna w konkursie „Wiolonczela Solo i w Duecie…” Przeworsk 3 czerwca 2015
(Agnieszka Kucab-Weryk)

Duet Aleksandra Karaś – klarnet, Zofia Kozak – wiolonczela – Nagroda Specjalna w konkursie „Wiolonczela Solo i w Duecie…” Przeworsk 3 czerwca 2015
(A. Weryk, M. Bemben)

Duet Zofia Dziki – wiolonczela, Blanka Kujawa – fortepian – wyróżnienie w konkursie „Wiolonczela Solo i w Duecie…” Przeworsk 3 czerwca 2015
(A. Weryk, J. Międlar, M. Siwa-Kujawa)

Duet Zofia Kozak – wiolonczela, Kacper Batycki – akordeon – wyróżnienie w konkursie „Wiolonczela Solo i w Duecie…” Przeworsk 3 czerwca 2015
(A. Weryk, S. Wilk)

Julia Henclik – skrzypce, Julia Mazur- wiolonczela wyróżnienie w konkursie „Wiolonczela Solo i w Duecie…” Przeworsk 3 czerwca 2015
(Elżbieta Trojak)

Aneta Buszta – skrzypce, Olga Bilińska – wiolonczela, wyróżnienie w konkursie „Wiolonczela Solo i w Duecie…” Przeworsk 3 czerwca 2015
(Julia Pawlust)

Ignacy Magoń – fortepian, I nagroda w konkursie Dziecięce spotkania z muzyką fortepianową „Od klasyki do rozrywki” Przemyśl 30 maja 2015r
(Grażyna Zajączkowska)
Bartłomiej Połeć – saksofon, II m-ce w kat II – XVIII Festiwal Instrumentów Dętych w Białej Podlaskiej 29 V 2015
(Wiesław Wojtas)

Kwartet Saksofonowy – wyróżnienie – XVIII Festiwal Instrumentów Dętych w Białej Podlaskiej 29 V 2015
(Wiesław Wojtas)

Kajetan Kosior – trąbka II miejsce w kategorii II w Makroregionalnym Konkursie Instrumentów Dętych w Biłgoraju 25 V 2015
(Maciej Wąsacz)

Kwartet Saksofonowy – II m-ce VI Makroregionalny Konkurs Dętych Zespołów Kameralnych w Tomaszowie Lubelskim 22 V 2015
(Wiesław Wojtas)

Bartłomiej Połeć – wyróżnienie II st. w kat. II – VIII Makroregionalny Konkurs Instrumentów Dętych dla uczniów Szkół Muzycznych I st. w Biłgoraju 25 V 2015
(Wiesław Wojtas)

Katarzyna Połeć – fortepian, wyróżnienie w VII konkursie „Dźwiękiem malowane” i wyróżnienie za pracę plastyczną – Stalowa Wola 21 maja2015r
(Ewa Czarnecka)

Bartłomiej Połeć – saksofon, wyróżnienie – IV Ogólnopolski Konkurs Muzyki Rozrywkowej i Jazzowej School Jazz Festival – V Lubaczów 2014
(Wiesław Wojtas)

Szymon Lasek fortepian – II miejsce w konkursie pianistycznym ,, Od klasyki do rozrywki”,
maj 2015 Przemyśl
(Jakub Miedlar)

Martyna Szczepańska – flet, wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Instrumentów Dętych – Biała Podlaska 29 IV 2015
(Magdalena Siwa-Kujawa)

Kacper Batycki – akordeon I miejsce XVI Gorlickie Konfrontacje Akordeonowe, 26-29.IV. 2015 r.
(Sławomir Wilk)
Kajetan Kosior – trąbka Wyróżnienie w V Przeglądzie Szkól Muzycznych w Jarosławiu 26 IV 2015
(Maciej Wąsacz)

Kacper Batycki – akordeon wyróżnienie I st. V Przegląd Szkół Muzycznych – Jarosław, 26. IV. 2015 r.
(Sławomir Wilk)

Katarzyna Połeć – fortepian, wyróżnienie II stopnia w V Przeglądzie Szkół Muzycznych – Jarosław – 26 kwietnia 2015r
(Ewa Czarnecka)

Patryk Jamroży – akordeon wyróżnienie w V Przeglądzie Szkół w Jarosławiu 26.04.2015r
(Ryszard Konieczny)

Emilia Piejko – fortepian, II nagroda w Makroregionalnym Konkursie Pianistycznym „Wiosenne Spotkania Muzyczne” Kolbuszowa 21-22 kwietnia 2015r
(Grażyna Zajączkowska)

Katarzyna Połeć – fortepian, wyróżnienie II stopnia w V Makroregionalnym Konkursie Pianistycznym „Wiosenne Spotkania Muzyczne” Kolbuszowa 21-22 kwietnia 2015r
(Ewa Czarnecka)

Katarzyna Połeć – fortepian, wyróżnienie i kwalifikacja do drugiego etapu IX Międzynarodowego Konkursu Interpretacji Muzycznej w Krasiczynie – 26-28 marca 2015r
(Ewa Czarnecka)

Martyna Szczepańska – wyróżnienie w XXI Regionalnym Konkursie Wiedzy Ogólnomuzycznej Przeworsk 5 marca 2015r
(Beata Drabik-Sowa)

Kamil Piróg – perkusja, kwalifikacja do etapu ogólnopolskiego przesłuchań Centrum Edukacji artystycznej w Warszawie, Kraków – XII-2015
(Grzegorz Haśko)

Karol Frankowski – gitara nagroda II –go stopnia na Festiwalu Młodych Gitarzystów w Kolbuszowej.
17 XII 2014r
(W. Mazurek)

Kajetan Kosior – trąbka, – II miejsce w IX Regionalnym Festiwalu Instrumentów Dętych Blaszanych w Kolbuszowej 10 XII 2015
(Maciej Wąsacz)

Jakub Smycz – saksofon, wyróżnienie w kat. I – XI Międzynarodowy Festiwal Saksofonowy – Przeworsk XII 2014
(Wiesław Wojtas)

Bartłomiej Połeć – saksofon, wyróżnienie w kat. II – XI Międzynarodowy Festiwal Saksofonowy – Przeworsk XII 2014
(Wiesław Wojtas)

Wiktoria Becla – saksofon, wyróżnienie w kat. III – XI Międzynarodowy Festiwal Saksofonowy –Przeworsk XII 2014
(Wiesław Wojtas)

Kornelia Kubrak – saksofon, wyróżnienie w kat. III – XI Międzynarodowy Festiwal Saksofonowy –Przeworsk XII 2014
(Wiesław Wojtas)

Kwartet Saksofonowy – wyróżnienie – XI Międzynarodowy Festiwal Saksofonowy –Przeworsk XII 2014
(Wiesław Wojtas)

Kajetan Kosior – trąbka, – wyróżnienie w kategorii III w Międzypowiatowym Konkursie Kultury Muzycznej w Sokołowie Małopolskim 6 XII 2014
(Maciej Wąsacz)

Kacper Batycki – akordeon, wyróżnienie I st. I Leżajski Konkurs Kultury Muzycznej, 27. XI. 2014 r.
(Sławomir Wilk)

 

Rok szkolny 2013/2014

 

Kamila Sznaj – wiolonczela, wyróżnienie „Wiolonczela solo i w duecie” , Przeworsk czerwiec 2014
(Agnieszka Kucab-Weryk)

Zofia Kozak – wiolonczela, wyróżnienie „Wiolonczela solo i w duecie” , Przeworsk czerwiec 2014
(Agnieszka Kucab-Weryk)

Weronika Komenda – wiolonczela, wyróżnienie „Wiolonczela solo i w duecie” , Przeworsk czerwiec 2014
(Agnieszka Kucab-Weryk)

Duet Kamila Sznaj i Zofia Kozak – wiolonczela, wyróżnienie „Wiolonczela solo i w duecie” , Przeworsk czerwiec 2014
(Agnieszka Kucab-Weryk)

Duet Zofia Kozak i Weronika Komenda – wiolonczela, wyróżnienie „Wiolonczela solo i w duecie” , Przeworsk czerwiec 2014
(Agnieszka Kucab-Weryk)

Duet Julia Henclik – skrzypce, Kamila Sznaj – wiolonczela, wyróżnienie „Wiolonczela solo i w duecie” , Przeworsk czerwiec 2014
(Elżbieta Trojak)

Aneta Buszta – skrzypce, Weronika Komenda – wiolonczela, wyróżnienie „Wiolonczela solo i w duecie” , Przeworsk czerwiec 2014
(Julia Pawlust)

Kacper Batycki – akordeon, II miejsce, VIII Tarnobrzeski Konkurs Akordeonowy – maj-2014
(Sławomir Wilk)

Natalia Dudziak – akordeon, III miejsce, VIII Tarnobrzeski Konkurs Akordeonowy – maj-2014
(Sławomir Wilk)

Jakub Baryła – akordeon, wyróżnienie, VIII Tarnobrzeski Konkurs Akordeonowy – maj-2014
(Ryszard Konieczny)

Bartłomiej Połeć – saksofon, I miejsce kat I, Regionalny Konkurs Instrumentów Dętych Drewnianych Woj. Lubelskiego, Biłgoraj maj-2014
(Wiesław Wojtas)

Michał Stącel – saksofon, wyróżnienie kat II, Regionalny Konkurs Instrumentów Dętych Drewnianych Woj. Lubelskiego, Biłgoraj maj-2014
(Wiesław Wojtas)

Martyna Szczepańska – flet, wyróżnienie kat II, Regionalny Konkurs Instrumentów Dętych Drewnianych Woj. Lubelskiego, Biłgoraj maj-2014
(Magdalena Siwa-Kujawa)

Bartłomiej Połeć – saksofon, wyróżnienie w kat I, „Ogólnopolski Festiwal Muzyki Dawnej”, Leżajsk maj-2014
(Wiesław Wojtas)

Michał Stącel – saksofon, wyróżnienie w kat II, „Ogólnopolski Festiwal Muzyki Dawnej”, Leżajsk maj -2014
(Wiesław Wojtas)

Bartłomiej Połeć – saksofon , wyróżnienie „Scholl & Jazz Festiwal”, Lubaczów maj-2014
(Wiesław Wojtas)

Zespół rozrywkowy – wyróżnienie „Scholl & Jazz Festiwal”, Lubaczów maj-2014
(Karol Rosół)

Weronika Komenda – wiolonczela, wyróżnienie w konkursie „Dźwięki smyczkiem malowane” Dębica – kwiecień 2014
(Agnieszka Kucab-Weryk)

Estera Brzyska – gitara, wyróżnienie, XI Regionalne Przesłuchania Uczniów Klas gitary Szkół Muz. I stopnia – Strzyżów – kwiecień – 2014
(Robert Polański)

Szymon Sacała – III miejsce „Regionalny Konkurs Wiedzy Teoretycznej”, Przeworsk – marzec 2014
(Beata Drabik – Sowa)

Kwartet saksofonowy – III miejsce, Podkarpackie Przesłuchania Uczniów Szkół Muzycznych I stopnia, Mielec luty- 2014
(Wiesław Wojtas)

Estera Brzyska – gitara, nagroda II stopnia, Festiwal Młodych Gitarzystów, Kolbuszowa – grudzień 2013
(Robert Polański)

Karol Frankowski- gitara, nagroda I stopnia, Festiwal Młodych Gitarzystów, Kolbuszowa – grudzień 2013
(Wiesław Mazurek)

Bartosz Sowa – gitara, nagroda II stopnia Festiwal Młodych Gitarzystów, Kolbuszowa – grudzień 2013
(Wiesław Mazurek)

Samuel Wąsacz – gitara nagroda II stopnia Festiwal Młodych Gitarzystów, Kolbuszowa – grudzień 2013
(Wiesław Mazurek)

Michał Stącel – saksofon, wyróżnienie, kat II, XIV Międzypowiatowy Konkurs Kultury Muzycznej, Sokołów listopad 2013
(Wiesław Wojtas)

Kornelia Kubrak – saksofon, wyróżnienie, kat III, XIV Międzypowiatowy Konkurs Kultury Muzycznej, Sokołów listopad 2013
(Wiesław Wojtas)

Kwartet saksofonowy – kwalifikacja do przesłuchań ogólnopolskich, Makroregionalne Przesłuchania CEA, Nowy Targ listopad 2013
(Wiesław Wojtas)

Rok szkolny 2012/2013

Zofia Kozak – wiolonczela, Nagroda Specjalna za największą różnorodność technik wykonawczych i
najciekawszą prezentację konkursową – „Wiolonczela solo i w duecie…” – Przeworsk, VI 2013
(Agnieszka Kucab-Weryk)

Bartłomiej Połeć – saksofon, wyróżnienie w VI Festiwalu Muzyki Dawnej w Leżajsku – V 2013
(Wiesław Wojtas)

Kamila Sznaj – wiolonczela, III miejsce w konkursie „Dźwiękiem Malowane” w Stalowej Woli  -V 2013 r.
(Agnieszka Kucab-Weryk)

Zofia Kozak – wiolonczela, wyróżnienie w konkursie „Dźwiękiem Malowane” w Stalowej Woli – V 2013 r.
(Agnieszka Kucab-Weryk)

Julia Fejdasz – skrzypce, II miejsce w konkursie „Dźwiękiem Malowane” w Stalowej Woli – V 2013 r.
(Elżbieta Trojak)

Zespół Rozrywkowy, – Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Zespołów Jazzowych i Rozrywkowych „School&Jazz Festiwal” w Lubaczowie – 18-19 IV 2013 r.
(Karol Rosół)

Martyna Sczepańska – flet, Wyróżnienie w VII Regionalnym Festiwalu Fletowym w Kolbuszowej – 17. IV 2013 .r
(Magdalena Siwa-Kujawa)

Łukasz Pieniążek – akordeon, I miejsce w XIV Gorlickich Konfrontacjach Akordeonowych – IV 2013 r.
(Sławomir  Wilk)

Łukasz Pieniążek – akordeon, I miejsce w VII Ogólnopolskim Konkursie Interpretacji Muzycznej w Krasiczynie – IV 2013 r.
(Sławomir  Wilk)

Łukasz Pieniążek – akordeon, nagroda Grand Prix  w VIII Ogólnopolskim Konkursie Młodych Instrumentalistów im. Stefanii Woytowicz w Jaśle – IV 2013 r.
(Sławomir  Wilk)

Łukasz Pieniążek – akordeon, I miejsce  w VIII Ogólnopolskim Konkursie Młodych Instrumentalistów im. Stefanii Woytowicz w Jaśle – IV 2013 r.
(Sławomir  Wilk)

Chór szkolny – Nagroda w XVIII Przeglądzie „Godnie Święta” w MOK w Przeworsku – 19. I 2013 r.
(Beata Drabik-Sowa)

Beniamin Kosior – saksofon, II miejsce w kat. III w X Międzynarodowym Festiwalu Saksofonowym w Przeworsku – XII 2012 r.
(Wiesław Wojtas)

Wiktoria Becla – saksofon, III miejsce w kat. I w X Międzynarodowym Festiwalu Saksofonowym w Przeworsku – XII 2012 r.
(Wiesław Wojtas)

Aleksandra Jeńć – gitara, nagroda I stopnia w Festiwalu Młodych Gitarzystów w Kolbuszowej – 17. XII 2012 r.
(Wiesław Mazurek)

Łukasz Pieniążek – akordeon, III miejsce w XXI Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Akordeonowej w Przemyślu  – XII 2012 r.
(Sławomir Wilk)

Łukasz Pieniążek – akordeon, I miejsce w VII Międzynarodowym Konkursie Muzyki Akordeonowej – Poprad – XI 2012 r.
(Sławomir  Wilk)

Natalia Dudziak – akordeon, kwalifikacja do etapu ogólnopolskiego w Makroregionalnych Przesłuchaniach Uczniów Klasy Akordeonu Szkół Muzycznych I stopnia w – Lublin – XI 2012 r.
(Sławomir  Wilk)

Kacper Batycki – akordeon, kwalifikacja do etapu ogólnopolskiego w Makroregionalnych Przesłuchaniach Uczniów Klasy Akordeonu Szkół Muzycznych I stopnia – Lublin – XI 2012 r.
(Sławomir  Wilk)

Zespół akordeonowy, kwalifikacja do etapu ogólnopolskiego w Makroregionalnych Przesłuchaniach Uczniów Klasy Akordeonu Szkół Muzycznych I stopnia – Lublin – XI 2012 r.
(Sławomir  Wilk)

Rok szkolny 2011/2012

Kinga Szczotka – saksofon, wyróżnienie w XII Międzypowiatowym Konkursie Kultury Muzycznej – Sokołów Małopolski – XI 2011r.
Nauczyciel – mgr Wiesław Wojtas

Beniamin Kosior – saksofon, wyróżnienie w XII Międzypowiatowym Konkursie Kultury Muzycznej – Sokołów Małopolski – XI 2011r.
Nauczyciel – mgr Wiesław Wojtas

Duet Kinga Szczotka – Beniamin Kosior – saksofon , III miejsce w XII Międzypowiatowym Konkursie Kultury Muzycznej – Sokołów Małopolski – XI 2011r.
Nauczyciel – mgr Wiesław Wojtas

Michał Stącel – saksofon – wyróżnienie w VIII Ogólnopolskim Konkursie Instrumentów Dętych „Etiuda 2011” – Szczecin – XII 2011
Nauczyciel – mgr Wiesław Wojtas

Bartłomiej Połeć – saksofon – wyróżnienie w VIII Ogólnopolskim Konkursie Instrumentów Dętych „Etiuda 2011” – Szczecin – XII 2011
Nauczyciel – mgr Wiesław Wojtas

Łukasz Pieniążek – akordeon, IV miejsce (wyróżnienie) w XX Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Akordeonowej – Przemyśl – XII 2011r.
Nauczyciel – mgr Sławomir Wilk

Aleksandra Jeńć – gitara, nagroda I stopnia na Festiwalu Młodych Gitarzystów w Kolbuszowej – XII 2011r
Nauczyciel – mgr Wiesław Mazurek

Paulina Piróg – gitara, nagroda II stopnia na Festiwalu Młodych Gitarzystów w Kolbuszowej – XII 2011
Nauczyciel – mgr Wiesław Mazurek

Klaudia Nykiel – gitara, nagroda I stopnia na Festiwalu Młodych Gitarzystów w Kolbuszowej – XII 2011r
Nauczyciel – mgr Robert Polański

Zespół fletów barokowych – nagroda rzeczowa w Powiatowym konkursie Kolęd i Pastorałek w Zarzeczu – I 2012r
Nauczyciel – mgr Magdalena Siwa-Kujawa

Łukasz Pieniążek – akordeon, II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Interpretacji Muzycznej – Krasiczyn – III 2012r
Nauczyciel – mgr Sławomir Wilk

Aleksandra Jeńć – gitara, wyróżnienie w Przesłuchaniach Gitary Klasycznej – III 2012r Strzyżów
Nauczyciel – mgr Wiesław Mazurek

Paulina Piróg – gitara, wyróżnienie w Przesłuchaniach Gitary Klasycznej – III 2012r Strzyżów
Nauczyciel – mgr Wiesław Mazurek

Julia Fejdasz – skrzypce, wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Młodych Skrzypków im. Z. Brzeskiego – Łańcut – III 2012r.
Nauczyciel – Elżbieta Trojak

Łukasz Pieniążek – akordeon, II miejsce w VII Ogólnopolskim Konkursie Młodych Instrumentalistów – Jasło – IV 2012r
Nauczyciel – mgr Sławomir Wilk

Łukasz Pieniążek – akordeon, I miejsce w XVII Międzynarodowych Spotkania Akordeonowych – Sanok IV 2012
Nauczyciel – mgr Sławomir Wilk

Julia Fejdasz – skrzypce, wyróżnienie w Regionalnym Konkursie Skrzypcowym „Dźwięki smyczkiem malowane – Dębica -IV 2012r.
Nauczyciel – Elżbieta Trojak

Szymon Sacała – saksofon, wyróżnienie w Festiwalu „School Jazz Festiwal” – Lubaczów – IV 2012
Nauczyciel – mgr Wiesław Wojtas

Chór szkolny – „Srebrne pasmo” w Regionalnym Przeglądzie Chórów Szkół Muzycznych I i II stopnia – Łańcut – IV 2012
mgr Beata Drabik Sowa

Kinga Piechota – flet, wyróżnienie II stopnia w Festiwalu Fletowym w Kolbuszowej – IV 2012r.
Nauczyciel – mgr Magdalena Siwa-Kujawa

Martyna Szczepańska – flet, wyróżnienie II stopnia w Festiwalu Fletowym w Kolbuszowej – IV 2012r.
Nauczyciel – mgr Magdalena Siwa-Kujawa

Bartłomiej Połeć – saksofon – II miejsce w Festiwalu Muzyki Dawnej – Leżajsk – V 2012r
Nauczyciel – mgr Wiesław Wojtas

Michał Stącel – saksofon – III miejsce w Festiwalu Muzyki Dawnej – Leżajsk – V 2012r
Nauczyciel – mgr Wiesław Wojtas

Beniamin Kosior – saksofon – wyróżnienie w Festiwalu Muzyki Dawnej – Leżajsk – V 2012r
Nauczyciel – mgr Wiesław Wojtas

Łukasz Pieniążek – akordeon, laureat z maksymalną punktacją w I Festiwalu Muzyki Akordeonowej „Harmonia Espressiva” im. Jerzego Jurka – Sochaczew – V 2012r.
Nauczyciel – mgr Sławomir Wilk

 

Rok 2011

Łukasz Pieniążek – akordeon, Nagroda Miasta Przeworska w kategorii
„Wyróżniający się uczeń” 06/2011
(Sławomir Wilk)

Julia Fejdasz – skrzypce, laureat III miejsca w konkursie muzyczno-plastycznym „Dźwiękiem malowane” w Stalowej Woli – maj 2011
(Elżbieta Trojak)

Beniamin Kosior – saksofon, laureat II miejsca IV Dziecięcego Festiwalu Muzyki Dawnej w Leżajsku – maj 2011.
(Wiesław Wojtas)

Gabriela Wieliczko – gitara, laureat III miejsca IV Dziecięcego Festiwalu Muzyki Dawnej w Leżajsku – maj 2011.
(Wiesław Mazurek)

Tomasz Wołowiec – trąbka, wyróżnienie w X Makroregionalnym Konkursie Instrumentów Dętych Blaszanych w Łańcucie – maj 2011.
(Maciej Wąsacz)

Łukasz  Pieniążek – akordeon, laureat I miejsca Ogólnopolskich Przesłuchań Centrum Edukacji Artystycznych w Warszawie – 18 marca 2011

(Sławomir Wilk)

Łukasz Pieniążek – akordeon,  II miejsce w XIX Międzynarodowym Festiwalu Akordeonowym w Przemyślu – XII – 2010,

(Sławomir Wilk)

Łukasz Pieniążek – akordeon, II miejsce w XVII Mławskim  Festiwalu Muzyki Akordeonowej – II – 2011,

(Sławomir Wilk)

Łukasz Pieniążek – akordeon, uzyskał najwyższą punktację (23,5) w etapie makroregionalnym przesłuchań CEA II – 2011  (lubelskie, podkarpackie, małopolskie)

(Sławomir Wilk)

Aleksandra Jeńć – gitara,  wyróżnienie I stopnia w V Festiwalu Młodych Gitarzystów w Kolbuszowej – XII – 2010.

(Wiesław Mazurek)

Grzegorz Chwasta – gitara, wyróżnienie I stopnia w V Festiwalu Młodych Gitarzystów w Kolbuszowej – XII – 2010.

(Robert Polański)

Martyna Szczepańska – flet, wyróżnienie I stopnia w V Regionalnym Festiwalu Młodych Flecistów w Kolbuszowej – XII – 2010

(Magdalena Siwa-Kujawa)

Michał Stącel – saksofon, wyróżnienie I stopnia w kat I, w IX Ogólnopolskim Festiwalu Saksofonowym w Przeworsku – XII – 2010

(Wiesław Wojtas)

Michał Stącel – saksofon,  II m w kat. I, w XI Międzypowiatowym  Konkursie Kultury Muzycznej w Sokołowie Małopolskim  XI- 2010

(Wiesław Wojtas)

Hubert Kornafel – saksofon, wyróżnienie I stopnia w kat II, w IX Ogólnopolskim Festiwalu Saksofonowym w Przeworsku – XII – 2010

(Wiesław Wojtas)

Trio fortepianowe w składzie – Hubert Kornafel, Paweł Pigan, Gabriela Wojtas, II m w kat. V, w XI Międzypowiatowym  Konkursie Kultury Muzycznej w Sokołowie Małopolskim  XI- 2010

(Wiesław Wojtas)

Rok 2010

Gabriela Wieliczko – gitara, III miejsce w regionalnych przesłuchaniach w Strzyżowie
(Wiesław Mazurek)

Katarzyna Partyka – gitara, wyróżnienie w Festiwalu Młodych Gitarzystów w Kolbuszowej
(Wiesław Mazurek)

zespół instrumentalny – (Hubert Komafel, Daniel Pigan, Gabriela Wojtas) wygrał eliminacje makroregionalne w Lublinie i wziął udział w etapie centralnym w Warszawie
(Wiesław Wojtas)

Hubert Komafel – saksofon, (po eliminacjach) był uczestnikiem finałowego Koncertu Młodych Wykonawców Muzyki Polskiej w Iwoniczu Zdroju
(Wiesław Wojtas)

Joanna Krowicka – saksofon, wyróżnienie w makroregionalnym konkursie instrumentów dętych w Tomaszowie Lubelskim
(Wiesław Wojtas)

Gabriela Kubrak – gitara, wyr. w Festiwalu Młodych Gitarzystów w Kolbuszowej
(Robert Polański)

Kacper Kardasiński – gitara, wyr. w Festiwalu Młodych Gitarzystów w Kolbuszowej
(Robert Polański)

Łukasz Pieniążek – akordeon, Grand Prix w Tamobrzeskim Konkursie Akordeonowym
(Sławomir Wilk)

Patrycja Machała – wiolonczela, I miejsce w Regionalnym Konkursie Dźwięki Smyczkiem
Malowane w Dębicy
(Agnieszka Kucab- Weryk)

Julia Fejdasz – skrzypce,  III miejsce w Regionalnym Konkursie Dźwięki Smyczkiem Malowane
w Dębicy
(Elżbieta Trojak)

Olimpia Leniar – akordeon, wyr. w Tamobrzeskim Konkursie Akordeonowym
(Ryszard Konieczny)

Rok 2009

Karol Żelazko – perkusja,  I wyróżnienie – regionalne przesłuchania  – Kolbuszowa 2009
(Grzegorz Haśko)

Patrycja Machała – wiolonczela, uczestnik etapu ogólnopolskiego przesłuchań CEA – Warszawa 2009
(Agnieszka Kucab-Weryk)

Katarzyna Dziki – skrzypce, II m, regionalny konkurs „Dźwiękiem malowane” – Stalowa Wola – 2009
(Dorota Machała)

Wojciech Turek – fortepian, kwalifikacja do finału festiwalu „Dzień Młodych Wykonawców Muzyki Polskiej”
– Iwonicz Zdrój – 2009
(Jakub Międlar)

Joanna Krowicka – saksofon, wyróżnienie w VIII Ogólnopolskim Festiwalu Saksofonowym – Przeworsk 2008,
(Wiesław Wojtas)

Hubert Kornafel – saksofon, wyróżnienie w VIII Ogólnopolskim Festiwalu Saksofonowym – Przeworsk 2008,
(Wiesław Wojtas)

Hubert Kornafel – saksofon, kwalifikacja do finału festiwalu „Dzień Młodych Wykonawców Muzyki Polskiej”
– Iwonicz Zdrój – 2009
(Wiesław Wojtas)

trio fortepianowe
Joanna Krowicka –saksofon, Kinga Podolak – saksofon, Gabriela Wojtas (SSM IIst Jarosław) – fortepian, – III miejsce w VI Międzynarodowym Podkarpackim Konkursie Zespołów Kameralnych – Rzeszów – 2008
(Wiesław Wojtas).

Rok 2008

Wieliczko Gabriela – gitara – Wyróżnienie – Regionalne Przesłuchania Gitarowe – Strzyżów 2008
(Wiesław Mazurek)

Joanna Krowicka – saksofon – II miejsce – Regionalne Przesłuchania Uczniów Klas Instrumentów dętych – Mielec 2008
(Wiesław Wojtas)

Hubert Konrnafel – saksofon – II miejsce – Regionalne Przesłuchania Uczniów Klas Instrumentów dętych – Mielec 2008
(Wiesław Wojtas)

Rok 2007

Edyta Krutysz – gitara – II miejsce – Ogólnopolski Konkurs Interpretacji Muzycznej – Krasiczyn 2007
(Wiesław Mazurek)

Agnieszka Balawender – fortepian – Nagroda Specjalna Prezydenta Miasta Stalowa Wola – Regionalny Konkurs „Dźwiękiem malowane” – Stalowa Wola 28.05.2007
(Ewa Czarnecka)

Agnieszka Balawender – fortepian – 2 wyróżnienia – Regionalny Konkurs „Dźwiękiem malowane” – Stalowa Wola 28.05.2007
(Ewa Czarnecka)

Edyta Krutysz – kształcenie słuchu, audycje muzyczne – Wyróżnienie – XIV Regionalny Konkurs Wiedzy Teoretycznej
Przeworsk 13.03.2007
(Beata Drabik – Sowa)

Zespół akordeonowy – Wyróżnienie – Ogólnopolski Konkurs Zespołów Kameralnych – Stalowa Wola 2007
(Sławomir Wilk)

Rok 2006

Marcin Majcher – saksofon – I miejsce – Regionalne Przesłuchania Uczniów Klas Instrumentów Dętych Drewnianych – Mielec 2006
(Wiesław Wojtas)

Joanna Krowicka – saksofon – II miejsce – Regionalne Przesłuchania Uczniów Klas Instrumentów Dętych Drewnianych – Mielec 2006
(Wiesław Wojtas)

Trio saksofonowe: Turek Bartłomiej, Majcher Marcin, Polański Grzegorz – II miejsce – Regionalne Przesłuchania Uczniów Klas Instrumentów Dętych Drewnianych – Mielec 2006
(Wiesław Wojtas)

Trio fortepianowe: Paulina Majcher (fortepian), Marcin Majcher (saksofon), Grzegorz Polański (saksofon) – II miejsce – Regionalne Przesłuchania Uczniów Klas Instrumentów Dętych Drewnianych – Mielec 2006
(Wiesław Wojtas)

Bartłomiej Turek – saksofon – III miejsce – Regionalne Przesłuchania Uczniów Klas Instrumentów Dętych Drewnianych – Mielec 2006
(Wiesław Wojtas)

Wojciech Turek – fortepian – III miejsce – II Przegląd Dziecięcej Muzyki Fortepianowej – Przemyśl 2006
(Jakub Międlar)

Rafał Biernacki – klarnet – III miejsce – Regionalne Przesłuchania Instrumentów Dętych – Mielec kwiecień 2006
(Bartosz Piekarski)

Chór szkolny – Wyróżnienie – Regionalne Prezentacje Chórów Szkół Muzycznych I i II st. – Łańcut 27.05.2006
(Beata Drabik – Sowa)

Krutysz Edyta – gitara – Wyróżnienie – Regionalne Przesłuchania Gitarowe – Strzyżów 2006
(Wiesław Mazurek)

Rok 2005

Marcin Majcher – saksofon – II miejsce – V Konkurs Młodych Solistów Jaworzno listopad 2005
(Wiesław Wojtas)

Agnieszka Balawender –  fortepian – III miejsce – II Wiosenne Spotkania Pianistyczne „Od siedmiolatka do nastolatka” – Dębica 29.04.2005
(Ewa Czarnecka)

Justyna Leja – fortepian – III miejsce – Regionalny Przegląd Dziecięcej Muzyki Fortepianowej – Przemyśl 16.04.2005
(Ewa Czarnecka)

Justyna Leja – fortepian – Wyróżnienie I Stopnia – II Wiosenne Spotkania Pianistyczne „Od siodmiolatka do nastolatka” – Dębica 29.04.2005
(Ewa Czarnecka)

Agnieszka Balawender –  fortepian – Wyróżnienie – Regionalny Przegląd Fortepianowy „Lubaczowskie Impresje Muzyczne” 12.04.2005
(Ewa Czarnecka)

Maciej Bemben – klarnet – Wyróżnienie – V Konkurs Młodych Solistów – Jaworzno  listopad 2005
(Wiesław Wojtas)

Agnieszka Balawender –  fortepian – Wyróżnienie – Regionalny Konkurs Uczniów Klas Fortepianu „Dziecięce Interpretacje Muzyczne” – Tarnobrzeg 17.03.2005
(Ewa Czarnecka)

Marcin Majcher – saksofon – Wyróżnienie – V Ogólnopolski Festiwal Saksofonowy – Przeworsk grudzień 2005
(Wiesław Wojtas)

Sławomir Pleśniak – saksofon – Wyróżnienie – V Ogólnopolski Festiwal Saksofonowy – Przeworsk grudzień 2005
(Wiesław Wojtas)

Rok 2004

Leja Justyna – fortepian – I miejsce – Konkurs Uczniów Klasy Fortepianu ”Dziecięce Interpretacje Muzyczne „ – Tarnobrzeg 17.03.2004
(Ewa Czarnecka)

Joanna Jarosz – saksofon – I miejsce – Regionalne Przesłuchania Instrumentów Dętych Drewnianych – Mielec 2004
(Wiesław Wojtas)

Joanna Jarosz – saksofon – II miejsce – IV Ogólnopolski Festiwal Saksofonowy – Przeworsk 9.12.2004
(Wiesław Wojtas)

Marcin Majcher – saksofon – II miejsce – IV Ogólnopolski Festiwal Saksofonowy – Przeworsk 9.12.2004
(Wiesław Wojtas)

Duet fortepianowy: Joanna Wołowiec i Joanna Kiszka – III miejsce – XII Konkurs Młodych Instrumentalistów – Jasło kwiecień 2004
(Ewa Czarnecka)

Duet fortepianowy: Justyna Leja i Krzyszkof Stęchły – III miejsce – I Podkarpacki Przegląd Duetów Fortepianowych – Lubaczów 27.04.2004
(Ewa Czarnecka)

Duet fortepianowy: Wołowiec Joanna i Kiszka Joanna – Wyróżnienie – I Festiwal Współczesnej Muzyki Dziecięcej i Młodzieżowej „Srebrna szybka” – Kraków 15-18.01.2004
(Ewa Czarnecka)

Andżelina Piątek – saksofon – Wyróżnienie – IV Ogólnopolski Festiwal Saksofonowy – Przeworsk 9.12.2004
(Wiesław Wojtas)

Rok 2003

Szlachta Marcin – kształcenie słuchu, audycje muzyczne – I miejsce – X Jubileuszowy Konkurs Wiedzy Teoretycznej – Przeworsk 12.03.2003
(Beata Drabik – Sowa)

Szlachta Marcin – fortepian – I miejsce  – Konkurs Pianistyczny „Tańce stylizowane w muzyce Chpina i jego następców” – Rzeszów 05.2003
(Jakub Międlar)

Kubrak Katarzyna – flet – miejsce – Regionalny Przegląd Uczniów Szkół Muzycznych województwa podkarpackiego – Mielec 29.04.2003
(Magdalena Siwa)

Bemben Michał – klarnet – II miejsce – Regionalne Przesłuchania Uczniów Szkół Muzycznych I st. klas instrumentów dętych drewnianych i blaszanych – Krosno 11.02. 2003
(Wiesław Wojtas)

Trio: Szlachta Marcin – fortepian, Nieradka Dominik – saksofon, Bemben Michał – klarnet – II miejsce – XI Konkurs Młodych Instrumentalistów – Jasło 24-25.04.2003
(Wiesław Wojtas)

Szlachta Marcin – fortepian – II miejsce – I Regionalny Konkurs Pianistyczny „Od siedmiolatka do nastolatka” – Dębica 29-30.04.2003
(Jakub Międlar)

Duet klarnetowy: Frączek Piotr i Bemben Michał – III miejsce – XI Konkurs Młodych Instrumentalistów – Jasło 24-25.04.2003
(Wiesław Wojtas)

Duet fortepianowy: Wołowiec Joanna i Kiszka Joanna – III miejsce – XI Konkurs Młodych Instrumentalistów – Jasło 24-25.04.2003
(Ewa Czarnecka)

Nieradka Dominik – saksofon – III miejsce – Regionalny Przegląd Uczniów Szkół Muzycznych województwa podkarpackiego – Mielec 29.04.2003
(Wiesław Wojtas)

Kubrak Katarzyna – flet – Wyróżnienie – Regionalne Przesłuchania Uczniów Szkół Muzycznych I st. klas instrumentów dętych drewnianych i blaszanych – Krosno 11.02. 2003
(Magdalena Siwa)

Szlachta Marcin – fortepian – Wyróżnienie – Ogólnopolskie Przesłuchania Klasy Fortepianu – luty 2003
(Jakub Międlar)

Leja Justyna – fortepian – Wyróżnienie – I Regionalny Konkurs Pianistyczny „Od siedmiolatka do nastolatka” – Dębica 29-30.04.2003
(Ewa Czarnecka)

Szlachta Marcin – fortepian – Wyróżnienie – XI Konkurs Młodych Instrumentalistów – Jasło 24-25.04.2003
(Jakub Międlar)

Trio klarnetowe: Frączek Piotr, Bemben Michał i Fudali Jacek – Wyróżnienie – XI Konkurs Młodych Instrumentalistów – Jasło 24-25.04.2003
(Wiesław Wojtas)

Rok 2002

Duet klarnetowy: Bemben Michał i Wołowiec Wojciech – II miejsce – Konkurs Młodych Instrumentalistów – Jasło 27.04.2002
(Wiesław Wojtas)

Trio klarnetowe: Bemben Michał, Wołowiec Wojciech i Frączek Piotr – III miejsce – Regionalne Przesłuchania Szkół Muzycznych Sekcji Instrumentów Dętych Drewnianych – Mielec 29.05.2002
(Wiesław Wojtas)

Duet fortepianowy: Niemiec Alicja i Mikuła Marta – Wyróżnienie – Podkarpacki Konkurs Duetów Fortepianowych – Rzeszów 16.05.2002
(Ewa Czarnecka)

Fluda Wioletta – fortepian – Wyróżnienie – X Jasielskie Spotkania Młodych Instrumentalistów – 27.04.2002
(Jakub Międlar)

Rok 2001

Piątek Andżelina – saksofon – I miejsce – I Festiwal Saksofonowy – Przeworsk 10.12.2001
(Wiesław Wojtas)
I
Duet saksofonowy: Motyka Mateusz i Nieradka Dominik – II miejsce – I Festiwal Saksofonowy – Przeworsk 10.12.2001
(Wiesław Wojtas)

Piotr Majcher – akordeon – III miejsce – Regionalne Przesłuchania Akordeonowe – Tarnobrzeg 9.05.2001
(Ryszard Konieczny)

Nieradka Dominik – saksofon – III miejsce – Regionalny Przegląd Uczniów Klas Instrumentów Dętych Drewnianych Szkół Muzycznych I i II st. – Mielec 11.05.2001
(Wiesław Wojtas)

Duet klarnetowy: Bemben Michał i Wołowiec Wojciech – III miejsce – Regionalny Przegląd Uczniów Klas Instrumentów Dętych Drewnianych Szkół Muzycznych I i II st. – Mielec 11.05.2001
(Wiesław Wojtas)

Rok 2000

Fudali Mateusz – saksofon – I miejsce – Regionalne Przesłuchania Uczniów Szkół Muzycznych z Klas Instrumentów Dętych Drewnianych – Mielec 2000
(Wiesław Wojtas)

Fudali Mateusz – saksofon – III miejsce – VII Spotkania z Polską Muzyką Kameralną w Konkursie Młodych Instrumentalistów – Jasło 2000
(Wiesław Wojtas)

Rybak Grzegorz – akordeon – Wyróżnienie – Regionalne Przesłuchania Akordeonu – Łańcut 22.03.2000
(Ryszard Konieczny)

Rok 1994

Dziad Michał – fortepian – III miejsce – Regionalne Przesłuchania Uczniów Szkół Muzycznych I st. w klasie fortepianu – Przemyśl 15.04.1994
(Agnieszka Szczepańska)

Dziad Michał – fortepian – Wyróżnienie – Regionalne Warsztaty Uczniów Klasy Fortepianu Szkół Muzycznych Stopnia Podstawowego – Rzeszów 25 – 26.IV.1994
(Agnieszka Szczepańska)

Rok 1993

Wilk Daniel – akordeon – II miejsce – Okręgowe Przesłuchania – Jarosław 1993
(Władysław Rosół)

Rok 1992

Zespół rytmiczny – I miejsce – IV Przegląd Zespołów Rytmiki Szkół Muzycznych I i II stopnia Polski Południowo – Wschodniej – Rzeszów 28.03.1992
(Gabriela Leś)

Zespół dixielendowy – II miejsce – I Regionalny Konkurs Zespołów Jazzowych i Rozrywkowych Szkół Muzycznych I i II st. – Lubaczów 9.03.1992
(Andrzej Kucab)

Sebzda Bożena – fortepian – II miejsce – Konkurs Janiny Garści – Stalowa Wola 1992
(Grażyna Zajączkowska)

Rok 1989

Wilk Krzysztof – trąbka – II miejsce – Okręgowe Przesłuchania Instrumentów Dętych OZMP Szkół Muzycznych I st. – Rzeszów 22.04.1989
(Jan Kruk)

Jedynak Grzegorz – saksofon – III miejsce – Okręgowe Przesłuchania Instrumentów Dętych OZMP Szkół Muzycznych I st. – Rzeszów 22.04.1989
(Janusz Prucharski)

Rok 1987

Wilk Krzysztof – trąbka – I miejsce – Okręgowe Przesłuchania Szkół Artystycznych I st. – 1987
(Jan Kruk)

Jedynak Grzegorz – saksofon – II miejsce – Okręgowe Przesłuchania Szkół Artystycznych I st. – 1987
(Janusz Prucharski)

Jedynak Grzegorz – saksofon – II miejsce – Okręgowe Przesłuchania Instrumentów Dętych Drewnianych – 1987
(Janusz Prucharski)

Sebzda Bożena – fortepian – III miejsce – Okręgowe Przesłuchania Szkół Artystycznych I st. Konkurs Janiny Garści – Stalowa Wola 1987
(Grażyna Zajączkowska)

Mścisz Sławomir – akordeon – II miejsce – Okręgowe Przesłuchania Szkół Artystycznych I st. – 1987
(Józef Marek)
I
Jabłoński Wojciech – akordeon – III miejsce – Okręgowe Przesłuchania Szkół Artystycznych I st. – 1987
(Władysław Rosół)

Zespół rytmiczny – Wyróżnienie – I Wojewódzki Przegląd Zespołów Rytmicznych Szkół Muzycznych I st. – Przemyśl maj 1987
(Ewa Religa)

Rok 1985

Orkiestra dęta – I miejsce – V Międzyszkolne Przesłuchania Zespołów Kameralnych, Chórów i Orkiestr Szkół Muzycznych I stopnia województwa przemyskiego – Lubaczów 25.05.1985
(Andrzej Olchawa)

Zespół rytmiczny – Wyróżnienie specjalne – V Międzyszkolne Przesłuchania Zespołów Kameralnych, Chórów i Orkiestr Szkół Muzycznych I stopnia województwa przemyskiego – Lubaczów 25.05.1985
(Ewa Religa)

Rok 1984

Orkiestra dęta – II miejsce – Wojewódzkie Przesłuchania Zespołów Szkół Muzycznych I stopnia – Przemyśl 26.05.1984
(Andrzej Olchawa)

Rok1983

Orkiestra dęta – II miejsce – Wojewódzkie Przesłuchania Zespołów Szkół Muzycznych I stopnia – Przeworsk 14.05.1983
(Andrzej Olchawa)

Zespół akordeonowy – II miejsce – Wojewódzkie Przesłuchania Zespołów Szkół Muzycznych I stopnia – Przeworsk 14.05.1983
(Józef Marek)

Rok 1980

Zespół akordeonowy – I wyróżnienie – Międzywojewódzki Przegląd Zespołów Artystycznych ZNP – 14.05.1980

Zespół rytmiczny – Wyróżnienie – VII Ogólnopolski Dziecięcy Konkurs Piosenki i Tańca „Barwy przyjaźni” – Przemyśl 19.02.1980
(Barbara Madejowska)

Rok 1979

Turek Stanisław – akordeon – I miejsce – Wojewódzkie Przesłuchania Instrumentalne – 5.05.1979
(Emil Niedochodowicz)

Rok 1977

Zespół akordeonowy – Wyróżnienie – I Międzyszkolne Przesłuchania Zespołów Szkół Muzycznych – Przemyśl 14.05.1977 (Józef Marek)

Archiwum




Więcej informacji na stronach: MKiDN oraz CEA



Zakup instrumentów dla
PSM I st. w Przeworsku
z dofinansowania MKiDN

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego