Absolwenci

2017

Bogacz Szymon – trąbka
Borcz Katarzyna  – fortepian
Brzyska Estera – gitara
Buczek Julianna – flet
Bukowiński Mikołaj – puzon
Chlebuś Wiktoria – fortepian
Dawidowicz Gabriela – flet
Dzień Robert – fortepian
Henclik Julia – skrzypce
Jamroży Małgorzata – skrzypce
Karaś Aleksandra – klarnet
Kaszany Kinga – fortepian
Markiewicz Aleksandra – skrzypce
Mazur Julia – wiolonczela
Morzywałek Faustyna – fortepian
Nykiel Zuzanna – flet
Obłoza Filip – gitara
Obłoza Katarzyna – fortepian
Obłoza Maria – wiolonczela
Piechota Kinga – flet
Płocica Jakub – akordeon
Płoskoń Anna – gitara
Połeć Bartłomiej – saksofon
Połeć Katarzyna – fortepian
Ruchała Wiktoria – gitara
Sacała Bartłomiej – trąbka
Skóra Julia – gitara
Sławińska Katarzyna – saksofon
Słoma Julian – perkusja
Sowa Bartosz – gitara
Szczotka Antoni – perkusja
Telesz Aleksandra – skrzypce
Żyga Tomasz – puzon

2016

Baran Izabela – fortepian
Jarosz Oliwia – fortepian
Lisik Kamila – fortepian
Szular Hubert – fortepian
Długosz Jagoda – fortepian
Jachym Małgorzata – flet
Szczepańska Martyna – flet
Nykiel Klaudia – gitara
Pisarczyk Patrycja – gitara
Bilińska Olga – wiolonczela
Komenda Weronika – wiolonczela
Kozak Zofia – wiolonczela
Wojnarowicz Maria – skrzypce
Niemirowska Martyna – skrzypce
Basista Amelia – skrzypce
Gibka Zofia – skrzypce
Wiglusz Michał – akordeon
Świerk Hubert – akordeon
Baryła Jakub – akordeon
Witowski Piotr – akordeon
Becla Wiktoria – saksofon
Jurkiewicz Kinga – fortepian
Haśko Amelia – fortepian
Brodowicz Aleksandra – fortepian
Buszta Aneta – skrzypce
Rosół Magdalena – skrzypce
Kapusta Patrycja – akordeon
Zabłocka Joanna – akordeon
Zając Bartosz – puzon
Horodewski Radosław – trąbka
Kosior Kajetan – trąbka
Fudała Marlena – flet
Piróg Kamil – perkusja
Fąfara Artur – perkusja
Liszka Marcin – klarnet
Kochmański Mateusz – klarnet

2015

Basiak Krystian – fortepian
Batycki Kacper – akordeon
Chwasta Grzegorz – gitara
Dąbek Janusz – fortepian
Dzień Piotr – puzon
Ficek Aleksandra – saksofon
Gołda Julia – wiolonczela
Gósz Sebastian – perkusja
Gujda Aleksandra – fortepian
Jamroży Patryk – akordeon
Jaworski Konrad – skrzypce
Kubrak Kornelia – saksofon
Kwaśniewska Natalia – wiolonczela
Lasek Dagmara – gitara
Majcher Joanna – fortepian
Ochab Eliza – klarnet
Osikowski Michał – trąbka
Osikowski Tomasz – puzon
Płocica Wiktoria – saksofon
Sławiński Bartłomiej – akordeon
Stącel Michał – saksofon
Syryło Martyna – klarnet
Szlachta Urszula – akordeon
Telesz Bartłomiej – fortepian
Walczak Szymon – akordeon
Wojciechowski Jakub – fortepian
Wójcik Arkadiusz – akordeon

2014

Anioł Karolina – fortepian
Balawender Patryk – perkusja
Balawender Sebastian – klarnet
Bogusz Jakub – fortepian
Chlebuś Kamila – fortepian
Cichoń Klaudia – wiolonczela
Dudziak Natalia – akordeon
Dusza Wioletta – trąbka
Ficek Maciej – perkusja
Fudała Wioletta – wiolonczela
Gołdasz Urszula – flet
Nykiel Maria – fortepian
Pieniążek Katarzyna – fortepian
Piróg Paulina – gitara
Połeć Alicja – flet
Sacała Szymon – saksofon
Skóra Jakub – perkusja
Stępak Bartosz – klarnet
Sykała Mariusz – trąbka
Szczotka Kinga – saksofon
Sznaj Kamila – wiolonczela
Ulman Żaneta – fortepian
Wiśniowska Monika – skrzypce
Wojturski Bernard – akordeon
Zielińska Kamila – gitara

2013

Boratyn Małgorzata – skrzypce
Borcz Joanna – klarnet
Całka Dawid – fortepian
Chudzik Jakub – saksofon
Czech Wojciech – trąbka
Fejdasz Julia – skrzypce
Ficek Miłosz – perkusja
Flak Joanna – skrzypce
Hadło Wiktoria – skrzypce
Jarosz Patrycja – fortepian
Kardasiński Kacper – gitara
Krawiec Sandra – wiolonczela
Kruk Magdalena – skrzypce
Kruk Patrycja – akordeon
Kubacha Marek – perkusja
Kudła Kamila – fortepian
Łysiak Karolina – gitara
Markowska Julia – skrzypce
Ochab Karolina – gitara
Pieniążek Łukasz – akordeon
Piróg Dawid – akordeon
Podgórska Justyna – wiolonczela
Sobala Magdalena – flet
Sowa Urszula – flet
Stecko Karolina – wiolonczela
Stempak Adrian – perkusja
Stempak Lidia – fortepian
Stępak Julia – flet
Sykała Aleksandra – skrzypce
Szybiak Klaudia – fortepian
Wajda Aleksandra – skrzypce
Wielgus Barbara – fortepian
Wrona Adam – fortepian
Wywrót Anna – gitara
Zabłocka Aleksandra – fortepian
Zabłocka Sylwia – fortepian
Zieliński Kacper – klarnet

2012

Dyrkacz Patryk – klarnet
Dziki Katarzyna – skrzypce
Ficek Kinga – klarnet
Frankowska Agnieszka – fortepian
Głąb Izabela – klarnet
Grocholski Mirosław – fortepian
Jamroży Maksymilian – akordeon
Jędruszczak Monika – fortepian
Kądziołka Joanna – gitara
Kiełbicka Kamila – fortepian
Koba Dominika – fortepian
Kowal Aleksandra – flet
Kycik Paulina – skrzypce
Leniar Olimpia – akordeon
Liszka Łukasz – trąbka
Łach Grzegorz – fortepian
Mucha Kinga – gitara
Orzechowski Jakub – trąbka
Pelc Łukasz – klarnet
Pelc Mateusz – klarnet
Piątek Tomasz – akordeon
Pieczonka Magdalena – fortepian
Rosół Maciej – perkusja
Sikora Sylwia – fortepian
Słysz Magdalena – fortepian
Sobala Rafał – akordeon
Śliwa Katarzyna – puzon
Wiglusz Elżbieta – fortepian
Zając Monika – flet
Zieliński Remigiusz – akordeon
Żelazko Karol – perkusja

2011

Balawender Anna – fortepian
Bartnik Justyna – saksofon
Bartnik Krystian – perkusja
Dusza Magdalena – gitara
Filar Maciej – puzon
Grabowiec Tomasz – akordeon
Hawro Sylwester – akordeon
Kiszka Kamila – gitara
Kornafel Hubert – saksofon
Krzyś Elżbieta – gitara
Kubka Maciej – gitara
Kyc Bożena – wiolonczela
Lalowicz Karol – akordeon
Mucha Piotr – fortepian
Obłoza Maciej – saksofon
Pelczar Tomasz – fortepian
Pigan Daniel – saksofon
Piorun Rafał – akordeon
Posiak Aleksandra – fortepian
Rogala Barbara – fortepian
Rojek Marcin – klarnet
Ruchała Katarzyna – skrzypce
Rydzik Izabela – gitara
Sawa Agata – skrzypce
Siudek Patrycja – wiolonczela
Śliwa Małgorzata – fortepian
Tytuła Konrad – puzon
Wieliczko Gabriela – gitara
Wilk Mateusz – saksofon
Wiśniowska Małgorzata – flet
Wiśniowski Bartłomiej – fortepian
Wołowiec Tomasz – trąbka
Ząbroń Maria – klarnet

2010

Balawender Gabriela – skrzypce
Borowicz Alicja – flet
Czarny Milena – gitara
Drozd Paulina –  flet
Dusza Daniel – puzon
Frączek Paweł – fortepian
Gajda Aleksander – fortepian
Gąsior Angelika – flet
Górski Marceli – trąbka
Jakielaszek Weronika – flet
Jucha Tomasz – akordeon
Kornafel Sylwester – trąbka
Kozimala Martyna – fortepian
Krowicka Joanna – saksofon
Krupa Anna – gitara
Łopuch Natalia – saksofon
Machała Patrycja – wiolonczela
Orzechowska Kornelia – flet
Pigan Paweł – trąbka
Pilek Patryk – trąbka
Podolak Kinga – saksofon
Siry Daniel – klarnet
Sokół Agnieszka – skrzypce
Surmacz Natalia – skrzypce
Telega Karol – puzon
Turek Wojciech – fortepian
Wróbel Patrycja – fortepian
Żyła Łukasz – klarnet

2009

Balawender Agnieszka – fortepian
Borowicz Maksymialin – akordeon
Brożbar Marcin – perkusja
Drabik Wioletta – wiolonczela
Dzierża Bartłomiej – perkusja
Fluda Aleksandra – skrzypce
Frydlewicz Konrad – fortepian
Głowiak Konrad – akordeon
Górska Agnieszka – fortepian
Jedynak Izabela – fortepian
Kliszcz Agnieszka – fortepian
Pelc Leszek – akordeon
Piątek Marta – fortepian
Płocka Magdalena – gitara
Próchnicki Przemysław – akordeon
Prządka Mateusz – trąbka
Sowa Jakub – fortepian
Sup Sonia – gitara
Wajda Jakub – flet
Węgierek Bartosz – fortepian
Wołowiec Tomasz – gitara
Żytecki Jakub – gitara

2008

Buniowski Wojciech – trąbka
Całka Gabriela – fortepian
Derlecka Patrycja – gitara
Duliban Dariusz – perkusja
Duliban Maciej – saksofon
Kapłon Mirosław – klarnet
Karpiak Karolina – wiolonczela
Krowicki Krzysztof – akordeon
Kuca Michał – puzon
Malinowski Michał – perkusja
Matuszek Grzegorz – klarnet
Możdżeń Sylwia – wiolonczela
Niemiec Aleksandra – wiolonczela
Pisula Aleksandra – skrzypce
Ruchała Kinga – flet
Sobala Karolina – gitara
Struś Anna – flet
Telega Arkadiusz – puzon
Wacnik Dariusz – akordeon
Wołowiec Katarzyna – skrzypce
Zajączkowski Jakub – fortepian
Żarnotal Artur – perkusja

2007

Buczek Piotr – akordeon
Chlebuś Artur – fortepian
Karpiak Mateusz – wiolonczela
Kruk Joanna – gitara
Kruk Paulina – flet
Krutysz Edyta – gitara
Leja Justyna – fortepian
Lichtarski Paweł – gitara
Matusz Artur – akordeon
Matuszek Ewelina – skrzypce
Ossoliński Sebastian – gitara
Piątek Justyna – fortepian
Piróg Wojciech – puzon
Pleśniak Sławomir – saksofon
Półtorak Damian – akordeon
Próchnicki Piotr – akordeon
Rachwał Ewa – gitara
Rosół Tomasz – klarnet
Ryszawa Mateusz – fortepian
Sobala Joanna – skrzypce
Sobala Karolina – gitara
Stęchły Krzysztof – fortepian
Świst Tomasz – gitara
Turek Bartłomiej – perkusja, saksofon
Wach Maciej – skrzypce
Żyła Klaudyna – skrzypce

2006

Biernacki Rafał – klarnet
Czarny Mateusz – akordeon
Dzień Karol – trąbka
Dzierga Justyna – flet
Górski Tomasz – gitara
Kaniuch Katarzyna – gitara
Kędziora Ariel – trąbka
Kornafel Sylwester – perkusja
Kowalik Jacek – flet
Krauz Hubert – akordeon
Kruk Michał – akordeon
Krzyżak Piotr – akordeon
Kwaśniewska Aneta – fortepian
Kwaśniewska Monika – skrzypce
Lasek Karolina – flet
Lasek Marcin – puzon
Maj Sylwia – flet
Majcher Marcin – saksofon
Majcher Paulina – fortepian
Matusz Łukasz – trąbka
Matuszek Joanna – wiolonczela
Paluch Paulina – fortepian
Pacholarz Gabriela – gitara
Paszkowska Katarzyna – skrzypce
Pawlak Paweł – klarnet
Pelc Jadwiga – fortepian
Posiak Barbara – akordeon
Sacała Agnieszka – fortepian
Słoma Bartłomiej – trąbka
Strączek Tadeusz – gitara
Szwarczak Natalia – wiolonczela
Warchoł Dominika – fortepian
Weselak Afrodyta – wiolonczela
Węgrzyn Marcin – fortepian
Wojtas Gabriela – fortepian
Wołowiec Joanna – fortepian
Wołowiec Piotr – fortepian
Wołowiec Wioletta – flet
Zytek Marzena – fortepian

2005

Czwakiel Bartosz – perkusja
Fryndo Karolina – skrzypce
Hadło Krystian – fortepian
Janusz Elżbieta – wiolonczela
Kardaś Katarzyna – flet
Kiełboń Dominika – flet
Kiełboń Michał – klarnet
Kiszka Agnieszka – flet
Kowal Angelika – skrzypce
Kucza Mateusz – klarnet
Kukulska Sabina – skrzypce
Kuźniar Bartłomiej – akordeon
Lasek Piotr – perkusja
Mendocha Michał – flet
Mędzela Ewelina – fortepian
Piątek Andżelina – saksofon
Pieniążek Tomasz – perkusja
Pieniążek Wojciech – akordeon
Podolak Magdalena – fortepian
Rusinek Anna – fortepian
Rybak Barbara – skrzypce
Sikora Erwin – fortepian
Sowa Michał – saksofon
Strączek Katarzyna – fortepian
Szlachta Róża – fortepian
Szozda Anna – gitara
Tyczyńska Patrycja – flet
Winiarz Sylwester – gitara
Zajdel Joanna – fortepian

2004

Czarny Tomasz – gitara
Damian Dzień – klarnet
Dudek Justyna – klarnet
Fejdasz Katarzyna – fortepian
Fudali Jacek – klarnet
Kiszka Joanna – fortepian
Kojder Grzegorz – fortepian
Kozak Sebastian – fortepian
Krowicka Maria – gitara
Kuczara Katarzyna – skrzypce
Lasek Wojciech – akordeon
Leśnicki Marcin – perkusja
Majcher Wojciech – klarnet
Michalik Anna – skrzypce
Michalik Tomasz – saksofon
Motyka Katarzyna – fortepian
Niemiec Joanna – gitara
Pacuła Kinga – flet
Pelc Magdalena – wiolonczela
Rosół Paulina – flet
Ruchała Agnieszka – flet
Sacała Paulina – fortepian
Siewierski Sylwester – fortepian
Sowa Dominika – flet
Szarga Paulina – flet
Szczygielska Natalia – flet
Wrona Angelika – saksofon

2003

Bieniasz Paweł – saksofon
Bilińska Anna – saksofon
Bilińska Maria – klarnet
Bróż Anna – gitara
Byrwa Agnieszka – fortepian
Czwakiel Łukasz – fortepian
Domka Justyna – fortepian
Dubrawski Kamil – saksofon
Głowiak Patrycja – flet
Inglot Jadwiga – perkusja
Jakubowska Nina – fortepian
Jasz Damian – gitara
Kliszcz Joanna – fortepian
Kłak Jakub – gitara
Kot Magdalena – flet
Kotlarczyk Izabella – gitara
Kubrak Katarzyna – flet
Kuczek Iwona – skrzypce
Kudła Mateusz – fortepian
Laska Łukasz – akordeon
Mazur Anna – skrzypce
Mikuła Marta – fortepian
Mucha Maciej – akordeon
Niemiec Alicja – fortepian
Nieradka Dominik – saksofon
Pajda Justyna – fortepian
Paszkowska Olga – gitara
Paszkowski Mirosław – gitara
Piejko Agnieszka – fortepian
Piejko Karol – perkusja
Pieniążek Tomasz – perkusja
Polański Grzegorz – fortepian
Pruchnicki Jacek – klarnet
Puć Marek – skrzypce
Rozpotyńska Nina – fortepian
Schwartz Fabian – gitara
Skrzyniarz Ewa – fortepian
Solarz Iwona – flet
Szlachta Marcin – fortepian
Tyczyńska Adrianna – fortepian
Uberman Paweł – fortepian
Wołoszyn Anna – gitara
Wołoszyn Maria – skrzypce

2002

Caban Urszula – skrzypce
Czajka Piotr – klarnet
Chachura Grzegorz – fortepian
Dyrkacz Przemysław – akordeon
Froń Monika – skrzypce
Harpula Paweł – gitara
Kamiński Jakub – fortepian
Lasek Tomasz – akordeon
Maciałek Iwona – fortepian
Motyka Mateusz – saksofon
Pacholarz Adam – klarnet
Pacholarz Wioletta – flet
Parzonka Damian – fortepian
Płocka Agata – gitara
Prymon Tomasz – gitara
Ścisłowicz Barbara – flet
Wojtas Anna – skrzypce
Wołowiec Wojciech

2001

Dybaś Paulina – fortepian
Głąb Damian – akordeon
Janusz Ewelina – gitara
Kapusta Magdalena – gitara
Kaszuba Edyta – fortepian
Kokoszka Anna – fortepian
Kruk Karolina – skrzypce
Majcher Piotr – akordeon
Parzonka Arkadiusz – fortepian
Rybak Grzegorz – akordeon

2000

Całka Agata – klarnet
Chruściel Marcin – akordeon
Fudali Mateusz – saksofon
Harpula Magdalena – fortepian
Harpula Marta – flet
Kamińska Agnieszka – skrzypce
Kogut Krzysztof – akordeon
Kogut Tomasz – akordeon
Kuźma Grzegorz – klarnet
Lasek Jacek – akordeon
Lasek Mateusz – fortepian
Liptak Katarzyna – flet
Mach Marcin – trąbka
Potoniec Barbara – skrzypce
Pustka Tomasz – trąbka
Rachwał Małgorzata – flet
Rybak Michał – trąbka
Rybczak Ariel – klarnet
Sobala Łukasz – akordeon
Wieczorek Ewelina – flet
Woś Krystian – gitara

1999

Bielec Mariusz – puzon
Bucia Łukasz – klarnet
Chachura Aleksandra – fortepian
Cieślak Krzysztof – akordeon
Cieślak Monika – flet
Czajka Agata – flet
Drzystek Piotr – akordeon
Figiela Michał – klarnet
Figiela Paweł – klarnet
Froń Agata – flet
Gajda Danuta – fortepian
Hawer Mateusz – akordeon
Inglot Jadwiga – fortepian
Jakubowska Anna – fortepian
Janicki Mariusz – saksofon
Janusz Maciej – akordeon
Januszewski Marek – klarnet
Kałamarz Nina – fortepian
Kaszuba Blanka – flet
Kliszcz Joanna – flet
Kłapa Kinga – gitara
Kojder Marcin – klarnet
Konieczny Marcin – saksofon
Kot Łukasz – trąbka
Kruk Anna – skrzypce
Krupiński Paweł – saksofon
Kubas Damian – klarnet
Kuczek Wojciech – trąbka
Lasek Michał – flet
Łazar Karina – fortepian
Łobaczewski Michał – akordeon
Machała Sabina – skrzypce
Mikłasz Urszula – flet
Mróz Łukasz – flet
Natanek Łukasz – akordeon
Nieradka Przemysław – perkusja
Piórkowska Katarzyna – flet
Puć Urszula – skrzypce
Puć Wojciech – akordeon
Szajner Anna – fortepian
Świderska Agnieszka – skrzypce
Terech Elżbieta – flet
Terech Katarzyna – flet
Wąsacz Łukasz – akordeon
Woźniak Marcin – akordeon
Zięba Kamil – fortepian
Zięba Marcin – trąbka
Ziobrowska Elżbieta – flet
Żuk Aneta – fortepian

1998

Cyburt Mateusz – gitara
Ćwikła Aneta – skrzypce
Depciuch Piotr – perkusja
Diduch Agata – fortepian
Domka Agnieszka – flet
Ferenc Marcin – klarnet
Hęclik Łukasz – saksofon
Krupa Wojciech – klarnet
Kufalski Łukasz – fortepian
Majcher Barbara – fortepian
Pacuła Karolina – fortepian
Piejko Anna – gitara
Rojek Paweł – klarnet
Siuśta Robert – gitara
Skawina Dariusz – saksofon
Skórska Gabriela – fortepian
Ścisłowicz Barbara – fortepian

1997

Buczek Jerzy – perkusja
Cieśla Agnieszka – fortepian
Cyburt Marcin – gitara
Czekierda Beata – fortepian
Fudali Aleksander – perkusja
Głąb Magdalena – fortepian
Granda Piotr – skrzypce
Konieczny Amelia – fortepian
Mazurek Adam – klarnet
Mazurek Krzysztof – trąbka
Modrycka Anna – fortepian
Możdżeń Karolina – skrzypce
Niedochodowicz Andrzej – saksofon
Rosół Maciej – klarnet
Rosół Wojciech – akordeon
Siuśta Dariusz – saksofon
Siuśta Mariusz – akordeon
Stecko Sylwia – fortepian
Stępak Marcin – akordeon
Superson Anna – gitara
Superson Magdalena – skrzypce
Winiarz Ewa – flet
Zajączkowski Grzegorz – fortepian
Zawadzki Tomasz – saksofon
Żygadło Marcin – klarnet

1996

Chmura Adam – akordeon
Cieliczka Agata – fortepian
Gaweł Aleksander – fortepian
Granda Tomasz – trąbka
Jabłoński Dariusz – klarnet
Jakubiec Mirosław – saksofon
Jucha Agnieszka – fortepian
Kaciuba Piotr – puzon
Kaczmarska Dominika – fortepian
Kalamarz Aleksandra – flet
Koba Tomasz – trąbka
Kostka Marcin – akordeon
Krupa Marcin – perkusja
Lasek Maciej – akordeon
Lewicki Marcin – akordeon
Lewicki Przemysław – akordeon
Olchawa Barbara – fortepian
Piejko Bogusław – saksofon
Pojasek Marcin – gitara
Rączka Honorata – gitara
Słysz Katarzyna – fortepian
Szylar Marcin – fortepian
Ścisłowicz Anna – gitara
Świderski Piotr – saksofon
Tworek Waldemar – saksofon
Winiarz Monika – gitara
Zbójnowicz Mateusz – akordeon
Zygmunt Tomasz – akordeon

1995

Balawejder Anna – fortepian
Dziad Rafał – klarnet
Futoma Joanna – akordeon
Inglot Bogusława – fortepian
Jucha Marzena – flet
Koba Ewa – fortepian
Kruk Renata – fortepian
Kubicki Piotr – puzon
Kuzyk Kamil – akordeon
Makowiecki Piotr – fortepian
Matyja Izabela – gitara
Michno Sławomir – akordeon
Możdżeń Anna – skrzypce
Niedochodowicz Krzysztof – perkusja
Obłoza Krzysztof – akordeon
Polaczyk Justyna – fortepian
Połoszynowicz Paweł – skrzypce
Połoszynowicz Piotr – akordeon
Przeszłowski Jacek – akordeon
Rachwał Dariusz – akordeon
Siuśta Marcin – klarnet
Sowa Sylwia – fortepian
Suchy Magdalena – fortepian
Tadla Anna – fortepian
Zając Zbigniew – trąbka

1994

Biały Jacek – akordeon
Chmura Anna – skrzypce
Chudy Bartłomiej – skrzypce
Dryla Piotr – klarnet
Dziedzic Ewa – fortepian
Gajda Katarzyna – fortepian
Hołub Andrzej – akordeon
Kalamarz Jacek – akordeon
Kuczek Sławomir – fortepian
Lenar Justyna – fortepian
Lis Krztysztof – gitara
Misiąg Tomasz – akordeon
Niemiec Rafał – akordeon
Słysz Dariusz – trąbka
Superson Mariusz – klarnet
Superson Paweł – saksofon
Szajner Janusz – saksofon
Walanus Zbigniew – akordeon
Wilk Daniel – akordeon
Wojtaszek Arkadiusz – akordeon
Zawadzki Tomasz – akordeon
Żak Bogusław – akordeon

1993

Balawender Magdalena – fortepian
Cholewa Alicja – fortepian
Czerniec Tomasz – akordeon
Długosz Katarzyna – fortepian
Dudek Wojciech – fortepian
Gujda Wojciech – akordeon
Kałamarz Tadeusz – fortepian
Kubas Piotr – akordeon
Maciołek Mirosław – klarnet
Mazurek Adam – akordeon
Motyka Mariusz – akordeon
Niedochodowicz Andrzej – klarnet
Niemiec Robert – gitara
Polański Paweł – akordeon
Powroźnik Łukasz – trąbka
Pudełko Sabina – fortepian
Rosół Rafał – saksofon
Rybczyńska Małgorzata – fortepian
Siuśta Sabina – gitara
Sobala Dariusz – skrzypce
Sobala Krzysztof – akordeon
Stęc Monika – gitara
Superson Grzegorz – klarnet
Surmacz Anna – fortepian
Tworek Artur – skrzypce

1992

Balawejder Robert – gitara
Basiak Grzegorz – puzon
Basiak Tomasz – puzon
Benbenek Katarzyna – flet
Bielówka Monika – gitara
Brzozowska Magdalena – fortepian
Fołta Małgorzata – skrzypce
Jabłoński Zenon – saksofon
Jagiełła Anna – fortepian
Kaduk Justyna – fortepian
Kałamarz Jerzy – fortepian
Kogut Grażyna – fortepian
Kogut Iwona – fortepian
Krutysz Paweł – akordeon
Kubas Agata – akordeon
Kulpa Jerzy – akordeon
Lasek Joanna – fortepian
Pado Krzysztof – saksofon
Panek Adrian – akordeon
Pelc Ryszard – klarnet
Przeszłowski Piotr – akordeon
Stącel Jacek – akordeon
Superson Anna – skrzypce
Szklarz Piotr – klarnet
Szular Piotr – klarnet
Szwed Magdalena – fortepian
Ścisłowicz Anna – fortepian
Świderski Piotr – klarnet
Wojciechowski Roman – klarnet
Wójtowicz Robert – perkusja
Wywrot Wiesław – klarnet
Żądło Artur – akordeon

1991

Brzozowska Barbara – skrzypce
Dryś Stefania – fortepian
Homa Dariusz – trąbka
Joniec Andrzej – akordeon
Kędra Piotr – skrzypce
Kozłowska Anna – fortepian
Krawiec Witold – saksofon
Król Mateusz – akordeon
Majewski Janusz – klarnet
Morzywałek Andrzej – klarnet
Mróz Franciszek – klarnet
Rachwał Wojciech – akordeon
Strączek Monika – fortepian
Thomas Adam – skrzypce
Walaszek Dagmara – gitara
Wąsacz Jolanta – fortepian
Wilk Grzegorz – gitara
Zięba Janusz – akordeon
Żugaj Urszula – fortepian
Żyga Zenon – saksofon

1990

Bejster Mirosław – fortepian
Boratyn Jarosław – klarnet
Cielec Dorota – fortepian
Drabik Wioleta – gitara
Dryla Piotr – akordeon
Dryś Antoni – akordeon
Dzierża Andrzej – akordeon
Głąb Marzena – fortepian
Jabłoński Wiesław – akordeon
Koba Monika – fortepian
Kruk Andrzej – skrzypce
Kucab Grzegorz – fortepian
Kurpiel Grzegorz – gitara
Łuksik Mirela – fortepian
Makara Grzegorz – akordeon
Morzywałek Paweł – akordeon
Olchawa Monika – fortepian
Pieczko Mateusz – klarnet
Pieniążek Piotr – akordeon
Pudełko Mariusz – flet
Pustka Stanisław – klarnet
Sebzda Marta – gitara
Sirko Mariusz – klarnet
Stącel Marek – perkusja
Stęc Iwona – fortepian
Struś Grzegorz – akordeon
Szewczyk Krzysztof – akordeon
Szewerniak Mariusz – trąbka
Szpejankowski Tomasz – fortepian
Śliwa Agata – fortepian
Śliwa Paweł – akordeon
Wojdyło Katarzyna – fortepian

1989

Balawender Ireneusz – akordeon
Dąbek Wojciech – akordeon
Dul Aleksandra – fortepian
Jedynak Grzegorz – fortepian
Jedynak Grzegorz – saksofon
Jedynak Wojciech – saksofon
Jurkiewicz Grzegorz – klarnet
Kamińska Katarzyna – fortepian
Koba Ireneusz – klarnet
Krzan Dariusz – klarnet
Litwińczuk Małgorzata – fortepian
Maciołek Wacław – saksofon
Mazurek Małgorzata – fortepian
Miazga Małgorzata – fortepian
Mróz Piotr – akordeon
Pawlak Marek – akordeon
Połonkiewicz Grzegorz – fortepian
Sebzda Bożena – fortepian
Sebzda Krzysztof – akordeon
Siłuch Małgorzata – fortepian
Siłuch Piotr – gitara
Stącel Sławomir – akordeon
Tonia Grzegorz – akordeon

1988

Brzozowska Barbara – fortepian
Bucior Sylwester – fortepian
Choma Jolanta – akordeon
Domagała Piotr – fortepian
Domka Marta – gitara
Dryla Zbigniew – puzon
Dubiel Robert – akordeon
Dziuba Monika – fortepian
Filipowski Wojciech – perkusja
Harpula Anna – skrzypce
Jabłoński Zenon – akordeon
Jakubiec Wojciech – trąbka
Jedynak Robert – akordeon
Kłak Bogusław – akordeon
Krawiec Piotr – akordeon
Kuźma Magdalena – fortepian
Mac Andrzej – puzon
Piróg Waldemar – akordeon
Senetelska Joanna – fortepian
Stącel Wioletta – fortepian
Superson Magdalena – fortepian
Tomaszewicz Joanna – fortepian
Tomaszewicz Elżbieta – fortepian
Wilk Bogdan – akordeon
Winiarz Jolanta – skrzypce

1987

Antosz Katarzyna – fortepian
Antosz Marek – akordeon
Balawender Andrzej – skrzypce
Chrobak Justyna – fortepian
Dyrkacz Aleksander – klarnet
Gliniak Aleksander – akordeon
Jabłoński Wojciech – akordeon
Kędziora Adam – akordeon
Komenda Dariusz – fortepian
Konecki Konrad – akordeon
Magoń Magdalena – skrzypce
Maternowska Małgorzata – gitara
Olchawa Artur – klarnet
Paś Beata – fortepian
Prucnal Elżbieta – gitara
Skrzyński Michał – fortepian
Thomas Jan – skrzypce
Walaszek Dagmara – fortepian

1986

Andrusiewicz Wojciech – gitara
Drabik Beata – fortepian
Kruk Barbara – skrzypce
Majcher Barbara – skrzypce
Markowski Bartosz – fortepian
Mazur Krzysztof – gitara
Motyka Robert – akordeon
Rut Aldona – fortepian
Sochacka Mariola – fortepian
Śliwa Izabela – fortepian
Telega Krzysztof – akordeon
Thomas Wojciech – skrzypce
Wawro Dariusz – saksofon

1985

Bieniasz Anna – gitara
Cebulak Ewa – fortepian
Kamińska Renata – gitara
Kłak Beata – fortepian
Kruk Alina – fortepian
Kukla Joanna – fortepian
Pilch Beata – gitara
Płoskoń Kazimierz – fortepian
Szul Tadeusz – saksofon
Turek Henryk – klarnet
Wilk Elżbieta – skrzypce
Wojnarowicz Krzysztof – akordeon
Wollek Marek – klarnet
Żyła Beata – fortepian

1984

Czepiela Alicja – skrzypce
Jędrzejczak Marcin – fortepian
Kałamarz Beata – fortepian
Koba Magdalena – fortepian
Konecka Agnieszka – skrzypce
Kraszewski Janusz – saksofon
Kruk Anna – gitara
Kruk Ryszard – skrzypce
Kucab Andrzej – fortepian
Kucab Bożena – fortepian
Kuras Adam – klarnet
Maternowska Małgorzata – fortepian
Osikowski Zdzisław – akordeon
Skawina Małgorzata – fortepian
Skóra Jacek – fortepian
Sochacki Jarosław – akordeon
Thomas Aleksandra – fortepian

1983

Blachaczek Andrzej – akordeon
Buczek Zofia – fortepian
Buczek Maria – akordeon
Dec Janusz – klarnet
Dybaś Robert – akordeon
Futoma Małgorzata – gitara
Hypta Marek – akordeon
Karp Renata – fortepian
Malec Ireneusz – fortepian
Mazur Józef – akordeon
Rogala Tomasz – trąbka
Tokarz Adam – akordeon
Walaszek Krzysztof – fortepian
Wajda Piotr – skrzypce

1982

Balawender Adam – skrzypce
Baryła Leszek – klarnet
Benbenek Teresa – fortepian
Bielówka Robert – akordeon
Drozd Beata – gitara
Dziedzic Brygida – fortepian
Hołowaty Jan – gitara
Janas Edyta – fortepian
Karp Małgorzata – fortepian
Koba Janusz – klarnet
Kruk Witold – akordeon
Maciołek Renata – akordeon
Matuła Izabela – fortepian
Orzechowska Beata – fortepian
Osikowski Ryszard – akordeon
Paluch Robert – akordeon
Pieniążek Andrzej – akordeon
Rudnicki Grzegorz – akordeon
Senetelska Anna – fortepian
Sikora Urszula – fortepian
Skrzyszowski Jacek – akordeon
Stopa Piotr – akordeon
Szałaj Alina – akordeon
Szczygielska Justyna – fortepian
Wilk Agata – fortepian

1981

Buczkowski Krzysztof – fortepian
Ficek Piotr – akordeon
Kostek Franciszek – fortepian
Kruk Elżbieta – fortepian
Rakitowski Tadeusz – fortepian
Rudnicki Wojciech – fortepian
Wnęk Tadeusz – klarnet
Wąs Tadeusz – akordeon

1980

Bącal Zbigniew – klarnet
Bosak Małgorzata – gitara
Chłąd Magdalena – fortepian
Deszczka Aleksander – skrzypce
Dołhun Anna – fortepian
Gorlach Jan – akordeon
Grzybowska Ewa – fortepian
Janusz Bogusław – skrzypce
Janusz Robert – akordeon
Kapuśniak Ryszard – akordeon
Kisiel Marzanna – fortepian
Kłak Małgorzata – fortepian
Korman Bernadetta – fortepian
Kotlińska Elżbieta – fortepian
Krupa Ewa – fortepian
Kubicki Maciej – fortepian
Lasek Maria – gitara
Lewińska Lucyna – fortepian
Lis Jan – akordeon
Maziarz Mariusz – akordeon
Miciuda Beata – fortepian
Myłek Edward – akordeon
Pieniążek Jacek – akordeon
Popławska Alina – fortepian
Senetelska Dorota – fortepian
Surmacz Agata – skrzypce
Szewczyk Antoni – klarnet
Telega Józef – akordeon
Tokarz Aleksandra – gitara
Turek Stanisław – akordeon
Wisz Jacek – akordeon
Wrona Mariusz – akordeon
Zając Krystyna – fortepian

1979

Flejszar Krzysztof – akordeon
Jasz Wiesław – akordeon
Kojder Wanda – fortepian
Kowal Mariusz – akordeon
Kud Małgorzata – fortepian
Michalik Elżbieta – akordeon
Michalik Tadeusz – akordeon
Morlak Marta – fortepian
Pawlak Wiesław – trąbka
Płaskoń Józef – trąbka
Przeworski Zbigniew – skrzypce
Tokarz Beata – gitara
Wiśnica Andrzej – akordeon

1978

Balawender Wiesław – akordeon
Benbenek Maria – fortepian
Galińska Małgorzata – fortepian
Kisiel Kazimierz – akordeon
Krawczak Magdalena – fortepian
Kuczek Ireneusz – akordeon
Papiewska Ewa – akordeon
Pietrusiak Artur – akordeon
Puszkarz Janusz – akordeon
Słysz Ewa – skrzypce
Strzępek Barbara – fortepian
Świtalski Andrzej – fortepian
Trelka Marek – akordeon
Wołowiec Alicja – skrzypce
Zając Krystyna – skrzypce
Zawadzka Małgorzata – fortepian

1977

Kluz Alicja – fortepian
Kostka Małgorzata – fortepian
Kruk Jadwiga – fortepian
Kruk Krzysztof – akordeon
Pieniążek Andrzej – akordeon
Płoskoń Eugeniusz – klarnet
Podzimska Iwona – fortepian
Przeworska Barbara – fortepian
Skórski Lesław – akordeon
Sławiński Jacek – akordeon
Słysz Maria – skrzypce
Suchy Grażyna – fortepian
Sysoł Barbara – skrzypce
Szczepańska Aleksandra – skrzypce
Śmigiel Roman – akordeon
Wojtas Andrzej – akordeon

1976

Horoszko Andrzej – skrzypce
Horoszko Edward – akordeon
Horoszko Zenon – klarnet
Kaczmar Bogdan – skrzypce
Kubicka Jolanta – fortepian
Niemiec Bożena – fortepian
Olejarz Adam – akordeon
Pałka Wacław – akordeon
Słysz Tomasz – trąbka
Tokarz Maria – fortepian

1975

Czyrek Tadeusz – fortepian
Fryndo Małgorzata – fortepian
Głaz Henryk – akordeon
Jaśkowiec Andrzej – skrzypce
Kluz Elżbieta – fortepian
Krawczyk Piotr – fortepian
Majsterkiewicz Mieczysław – akordeon
Stepkiewicz Olga – fortepian
Wontor Andrzej – akordeon
Zalewski Sandziar – fortepian

1974

Kukla Dorota – fortepian
Mazera Ryszard – akordeon
Pelc Ewa – fortepian
Suchy Wiesław – fortepian

1973

Bobola Krystyna – akordeon
Chruściel Henryk – klarnet
Ficek Eugeniusz – akordeon
Halicki Marek – akordeon
Horodecka Teresa – skrzypce
Kłos Jerzy – akordeon
Koba Elżbieta – fortepian
Konieczny Ryszard – akordeon
Kruk Wacław – akordeon
Krupa Krystyna – skrzypce
Misiąg Marta – gitara
Podzimski Krzysztof – fortepian
Rybka Grażyna – fortepian
Sadowy Stanisław – akordeon
Stecuła Mieczysław – klarnet
Trelka Krystyna – fortepian
Wójcik Antoni – akordeon
Wrona Grażyna – skrzypce

Archiwum




Październik 2017
P W Ś C P S N
« Wrz    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Więcej informacji na stronach: MKiDN oraz CEA



Zakup instrumentów dla
PSM I st. w Przeworsku
z dofinansowania MKiDN

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego