Laureaci X Międzynarodowego Festiwalu Saksofonowego – Przeworsk 2012

Gratulujemy osiągnięć wszystkim laureatom, a w szczególności uczniom naszej szkoły: Wiktorii Becli (Miejsce III w kategorii I) oraz Beniaminowi Kosiorowi (miejsce II w kategorii III)

Laureaci X Międzynarodowego Festiwalu Saksofonowego - Przeworsk 2012Laureaci X Międzynarodowego Festiwalu Saksofonowego - Przeworsk 2012Laureaci X Międzynarodowego Festiwalu Saksofonowego - Przeworsk 2012Laureaci X Międzynarodowego Festiwalu Saksofonowego - Przeworsk 2012

Wykaz wszystkich nagrodzonych na festiwalu

Kategoria I

I miejsce – Mikołaj Matyja – PSM I st. im. Janiny Garści w Chrzanowie
II miejsce – Wiktoria Ross – OSM I st. w Krośnie
II miejsce – Maciej Rudecki – PSM I i II st. w Cieszynie
III miejsce – Julia Kazalska – OSM I st. w Krośnie
III miejsce – Wiktoria Becla– PSM I st. im. Mieczysława Karłowicza w Przeworsku

Kategoria II

I miejsce – Maria Gmyrek – POSM I i II st. w Bielsku-Białej
II miejsce – Hubert Bednarz – PSM I st. w Tomaszowie Lubelskim
III miejsce – Dominik Glazar – ZSM im. Ignacego Paderewskiego w Krośnie
III miejsce – Marta Wajdzik – POSM I i II st. w Bielsku-Białej
wyr. – Karol Mastalerz – ZSM im. Michała J. Żebrowskiego w Częstochowie
wyr. – Oskar Rzążewski – ZSM w Siedlcach
wyr. – Miłosz Brzana – ZSM im. Ignacego Paderewskiego w Krośnie
wyr. – Adam Martyniak– PSM I st. im. Janiny Garści w Chrzanowie

Kategoria III

II miejsce – Beniamin Kosior – PSM I st. im. Mieczysława Karłowicza w Przeworsku
III miejsce – Joanna Siwiło– PSM I i II st. im. Karola Szymanowskiego w Zamościu

Kategoria IV

I miejsce – Paulina Młynarska – SSM II st. w Żywcu
II miejsce – Łukasz Dyczko – POSM II st. im. Karola Szymanowskiego w Katowicach
III miejsce – Radosław Rychta – ZPSM nr 4 im. Karola Szymanowskiego w Warszawie
wyr. – Paweł Paw– POSM II st. im. Karola Szymanowskiego w Katowicach

Kategoria V

I miejsce – Jakub Muras – POSM II st. im. Karola Szymanowskiego w Katowicach
II miejsce – Krzysztof Koszowski – POSM II st. im. Karola Szymanowskiego w Katowicach
III miejsce – Michał Kozioł – POSM II st. im. Karola Szymanowskiego w Katowicach
III miejsce – Michał Leśniak – ZSM im. Ignacego Paderewskiego w Krośnie
wyr. – Michał Ochab – ZSM im. Ignacego Paderewskiego w Krośnie
wyr. – Ludwig Mierzejewski – OSM II st im. Henryka Wieniawskiego w Poznaniu
wyr. – Adrian Masseli – PSM I i II st. im. Fryderyka Chopina w Opolu

Kategoria VII

I miejsce – Oktet Saksofonowy – POSM II st. im. Karola Szymanowskiego w Katowicach
II miejsce – Zespół „Nas Troje” – OSM II st im. Henryka Wieniawskiego w Poznaniu
III miejsce – Kwartet Saksofonowy „DODEAGE” – PSM I i II st. im. Fryderyka Chopina w Opolu

 

Nagrody główne Otrzymali:

Maria Gmyrek (w kat. I do III) – saksofon altowy P.Mauriat LeBravo 200

Jakub Muras (w kat. IV do V) – dowolny saksofon marki P.Mauriat

Archiwum



Grudzień 2012
P W Ś C P S N
« Lis   Sty »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Więcej informacji na stronach: MKiDN oraz CEA



Zakup instrumentów dla
PSM I st. w Przeworsku
z dofinansowania MKiDN

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego